„Formulę-1“ reklamuos „MotoGP“ komanda (5)

„Formulę-1“ reklamuos „MotoGP“ komanda
logo Kovo 06 d. 17:19, Pramac Racing

„Formulė-1“ rado gana neįprastą vietą čempionato reklamai. Šiemet F-1 reklamuos viena „MotoGP“ komanda - „Pramac“.

Atsisveikinusi su abiem savo motociklininkais, italų komanda šių metų „MotoGP“ sezoną pradės su visiškai nauja sportininkų pora. Ekipai atstovaus Johannas Zarco ir čempionato naujokas Jorge Martinas. Būtent pastarasis penktadienį išmėgino „Ducati“ motociklą Losailo trasoje, Katare, prasidėjusiuose „MotoGP“ bandymuose.

Važiavimų metu buvo pastebėtas F-1 logotipas ant J. Martino galinės motociklo dalies. „Pramac“ komandos atstovas spaudai pareiškė, kad „Formulės-1“ reklama ant „MotoGP“ motociklo pasirūpino pats F-1 vadovas Stefano Domenicali.

Minėtasis italas, praeityje pasitraukęs iš F-1 „Ferrari“ komandos, kurį laiką vadovavo italų automobilių gamintojai „Lamborghini“. Būtent „Automobili Lamborghini S.p.A.“ 2012 metais įsigijo 100 proc. „Ducati Motor Holding S.p.A.“. Tad S. Domenicali iki šiol palaiko gerus ryšius su kai kuriais „Ducati“ stovyklos žmonėmis bei „Pramac“ komandos savininku Paolo Campinoti.

„Stefano Domenicali palaiko labai gerus ryšius su Paolo Campinoti. Būtent jis kreipėsi į mus ir pasidomėjo ar negalėtų F-1 logotipas atsirasti ant mūsų motociklų“, - sakė „Pramac“ komandos atstovas spaudai.

Teigiama, kad sezono metu F-1 logotipas bus geriau matomas ant J. Martino bei J. Zarco motociklų.


Komentarai (5)
TomTom
IP: d1cf999 | 03/07 13:57 Atsakyti
Tiesa, kam idomu, kas domisi - jau kelios dienos kiap vyko bandymai MotoGP. Netrukus prasides ir sezonas. Oj laukiu.
TomTom
IP: d1cf999 | 03/06 21:12 Atsakyti
Viskas ten matosi. Ypac kai tiesiaja pvz Misane prasinea apie 350 :)
O rimtai tai nemazai slo-mo rodo varzybu metu, daug statisku vaizdu is virsaus ilgo posukio metu, vaizdo is kameru on-board. Tai matosi. O is esmes nesvarbu, svarbu kad pinigus uz lopineli pasiima ir gerai.
Laurynas Sabaliauskas
IP: a687352 | 03/06 20:33 Atsakyti
RBR
03/06 19:12

Oho koks didžiulis logotipas😀 aplamai nelabai suprantu reklamos ant motociklų esmės. Išskyrus pagrindinio rėmėjo užrašo, daugiau ten nieko nesimato dorai.

Kad nesimato tai tikrai, bet vistiek idomu kiek kainavo ;D
RBR
IP: d700dc4 | 03/06 19:12 Atsakyti
Oho koks didžiulis logotipas😀 aplamai nelabai suprantu reklamos ant motociklų esmės. Išskyrus pagrindinio rėmėjo užrašo, daugiau ten nieko nesimato dorai.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas