„Formulė-1“ tikisi pamatyti sirgalius (1)

„Formulė-1“ tikisi pamatyti sirgalius
logo Vasario 27 d. 13:10, Pirelli

Didžioji dalis pernai metų etapų vyko be žiūrovų tribūnose, o „Formulės-1“ vadovybė tikisi, kad šiais metais dėl masinės gyventojų vakcinacijos situacija stabilizuosis. Didžiosios Britanijos GP organizatoriai jau pareiškė, kad jie rengs lenktynes su sirgaliais tribūnose, o „Formulės-1“ atsakingoji sekretorė ryšiams su etapų organizatoriais Chloe Targett Adamas mano, kad antroje metų pusėje visose varžybose tribūnose pamatysime sirgalius.

„Mes su optimizmu vertiname situaciją ir tikimės, kad į didžiąją sezono dalį žiūrovai galės atvažiuoti į lenktynes, bet viskas priklauso nuo situacijos konkrečioje šalyje, - sakė C. Targett Adams. – Pavyzdžiui, Anglijoje situacija yra teigiama – ten vyksta masinė vakcinacija, šia prasme vyriausybė puikiai dirba. Dabar su organizatoriais mes galime planuoti Didžiosios Britanijos GP – tikimės gauti leidimą varžybos su sirgaliais. Žinoma, reikės apsispręsti su konkrečius sirgalių skaičiumi ir mes šiuo atveju klausysime valdžios nurodymų.

Kitose šalyje situacija kitokia, todėl mūsų laukia netikėti metai. Gali būti, kad mes negalėsime kalbėti apie esminį situacijos pagerėjimą, o kiekvienoms lenktynėms privalėsime ruoštis priklausimai nuo situacijos konkrečioje šalyje konkrečiu momentu. Apskritai mes tikimės, kad antroje sezono pusėje daugelyje valstybių mes galėsime pakviesti labai didelius kiekius žiūrovų. Tikiuosi, kad šiais metais sirgaliai galės aplankyti daug etapų – toks yra mūsų planas“.


Komentarai (1)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas