Formulė-E. Berlyne - antroji A. F. da Costos pergalė (3)

Formulė-E. Berlyne - antroji A. F. da Costos pergalė
logo Rugpjūčio 06 d. 22:14, Formula-E

Antonio Felixas da Costa triumfavo šiandien vykusiose lenktynės ir iškovojo antrąją pergalę iš eilės Berlyne surengtose „Formulės-E“ varžybose.

Šiandien vykusiose varžybose sportininkai Berlyno trasos ratą turėjo įveikti priešinga kryptimi nei vakar. Kvalifikacijoje geriausią rezultatą užfiksavęs A. F. da Costa po starto išsaugojo lyderio poziciją ir neužleido jos iki pat finišo. Sportininkui tai trečioji iš eilės pergalė šių metų sezone ir antroji Berlyne.

Už A. F. da Costos nugaros vyko atkakli kova dėl likusių dviejų prizinių vietų. Sebastienas Buemi, kurį laiką važiavęs antras, vienu metu turėjo atlaikyti „Audi“ atstovo Lucaso di Grassi spaudimą. Tuo tarpu brazilą persekiojo „Virgin“ atstovas Robinas Frijnsas. O pastarasis stengėsi už savęs išlaikyti „Mercedes“ pilotą Stoffelį Vandoorne‘ą. Minėti sportininkai taip ir finišavo. S. Buemi nuo nugalėtojo atsiliko 3 sek. ir varžybas baigė antras. O nugalėtojui beveik 9 sek. nusileidęs L. di Grassi finišo liniją kirto trečias.

Sportininkams trasoje, kuomet buvo mojuojamos geltonos vėliavos, tempą teko sulėtinti tris kartus. Du kartus dėl Maximiliano Guntherio ir Samo Birdo bolidų nuolaužų važiuojamojoje dalyje. O trečią kartą - kai trasoje sustojo Nycko de Vrieso „Mercedes“ bolidas.

Rezultatai


Komentarai (3)
ddt
IP: 21ec4ad | 08/07 16:48 Atsakyti
Jonaitis
08/07 06:43

Nu ir kas ? Ar jiems mara diagnozavo ?

Iš kurio nick'o norėtum kad atsakyčiau? Fantazuotojau? :)
Jonaitis
IP: ec13005 | 08/07 06:43 Atsakyti
ddt
08/07 05:31

Kodėl gi neparašot, kad vienos FE komandos ir visos FE vadovas susirgo COVID-19?

Nu ir kas ? Ar jiems mara diagnozavo ?
ddt
IP: 21ec4ad | 08/07 05:31 Atsakyti
Kodėl gi neparašot, kad vienos FE komandos ir visos FE vadovas susirgo COVID-19?
×

TOP naujienos