FOTA palieka ir „Sauber“ (7)

FOTA palieka ir „Sauber“
logo 2011 Gruodžio 07 d. 21:16, Sauber Motorsport AG
Iš paskos praėjusią savaitę organizaciją palikusioms „Ferrari“ ir „Red Bull“ komandoms pasitraukimą iš „Formulės-1“ ekipų asociacijos (FOTA) šiandien patvirtino ir „Sauber“ ekipa.
Manoma, kad šią sąjungą paliks ir „Red Bull“ valdoma „Toro Rosso“ ekipa. Pridėjus dar prieš metus iš asociacijos pasitraukusią HRT, organizacijoje yra likusios tik 7 iš 12 „Formulės-1“ komandų.
„Ferrari“ variklius naudojanti „Sauber“ komanda patvirtino savo pasitraukimą, tačiau atsisakė įvardinti tokio sprendimo priežastis. FOTA byra derybų dėl tolimesnio kaštų ribojimo įkarštyje bei diskusijų dėl naujos Konkordo sutarties išvakarėse.
Britų „Autosport“ duomenimis, likusios asociacijos narės antradienį dalyvavo susitikime, kuriame kalbėjosi apie tolesnę organizacijos ateitį. Kas buvo nutarta posėdyje, kol kas neskelbiama, tačiau kalbama, kad sąjungą bus bandoma išsaugoti, mėginant įkalbėti pasitraukti nusprendusias ekipas pasilikti.
Derybos dėl kaštų ribojimo dabar kurį laiką bus tęsiamos už FOTA ribų – keturių stambiausių komandų – „Ferrari“, „McLaren“, „Mercedes“ ir „Red Bull“ – atstovų lygyje. Šioms ekipoms pavykus susitarti tarpusavyje, sprendimas bus suderintas su likusiomis čempionato dalyvėmis.

Komentarai (7)


HORN
| 2011 Gruodžio 08 d. 08:42
As pritarsiu minciai, jog dabar didysis ketvertas nustatines taisykles.
Qwx
| 2011 Gruodžio 07 d. 23:40
Durniausia, kad traukiasi iš FOTA, bet vis vien tariasi, ir vis vien žada derinti. Vietoj to, kad normaliai visi prie vieno stalo sėdėtų, dabar kaip kokios kiemo šaikos...
gigster
| 2011 Gruodžio 07 d. 23:03
Cia ta FOTA byra, nes RBR nenori iskovoti "purvinu" titulu virsijant normas, o ferariai nenori taupyti ir taip maksimaliai visais imanomais budais bent prilygti RBR. Cia tik toks pamastymas :)
deivec
| 2011 Gruodžio 07 d. 22:52
red bull isleido daugiau...tai su ferais susitare maut lauk nes vieni red buliai pasitrauke butu kele iskart itarima...o dabar grius viskas..ir buliai lieka sausi....

galvoajt jie angelai ?
Sanazrat
| 2011 Gruodžio 07 d. 22:36
F-1 *> Na ne,... dabar bus "Didysis ketvertukas", su kuriuo turės derintis visos kitos komandos :[
McNerka
| 2011 Gruodžio 07 d. 22:35
tos komandos kurios netaupo tos ir atsijungia kartu su dukterinėm komandom.. fota šmota.. lemiamas, manau bus mercedes balsas.. o maclaren be Rono nieko verti..
F-1 *
| 2011 Gruodžio 07 d. 21:34
Nera cia ka derint del kastu Ferrari kazka sugalvojo ir jiem dzin ant FOTA.
×

F-1.lt pulsas