G. Ascanelli: S. Vettelis talentingesnis už M. Schumacherį (83)

G. Ascanelli: S. Vettelis talentingesnis už M. Schumacherį
logo 2011 Balandžio 21 d. 12:01, Red Bull/Getty Images
Toro Rosso“ ekipos technikos direktorius Giorgio Ascanelli pareiškė, jog pernai „Formulės-1“ čempionu tapęs Sebastianas Vettelis yra talentingesnis už Michaelį Schumacherį.
Italui praeityje teko dirbti ne tik su dviem vokiečiais „Toro Rosso“ bei „Ferrari“ komandose, bet ir su garsiuoju Ayrtonu Senna „McLaren“ ekipoje.
„Man labai pasisekė. Du kartus per savo gyvenimą teko susidurti su tobulais pilotais. Kartą tai nutiko su Senna, vėliau su Sebastianu. Su visa pagarba Michaeliui, turiu pasakyti, kad jis buvo kitoks, jam teko dirbti sunkiau, kad iškovotų tai, ką dabar yra pasiekęs. Tuo tarpu su Senna ir Vetteliu buvo kitaip“, - sakė italas.
Gerų žodžių jaunajam vokiečiui negailėjo ir buvęs F-1 pilotas Gerhardas Bergeris.
„Dar prieš sezono pradžią maniau, kad geriausias pilotas rikiuotėje yra Alonso. Tačiau dabar sakyčiau, jog tai Sebastianas“, - teigė austras.
S. Vettelis „Formulėje-1“ debiutavo 2007-aisiais. Per pastaruosius keturis metus jaunasis vokietis kartą tapo čempionu. Tuo tarpu 1991-aisiais F-1 debiutavęs M. Schumacheris per savo karjerą iškovojo septynis čempionų titulus.

Komentarai (83)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
MuRdeR
| 04/24 15:05 Atsakyti
nesamone ta "tororosso" ekipa sneka MSC 4 ever!!! patys xujne daro o dar kitus apkalbineja!!!
Ferrrrrma
| 04/23 18:58 Atsakyti
Haters gonna hate, bet sie zmones sako tiesa :)
columbia
| 04/23 08:37 Atsakyti
Nesamones, su visa pagarba paminetiems lenktyninkams-MCH ka turi, to neatimsi
*W&W*
| 04/23 00:49 Atsakyti
A.Senna_best>>> aha aha, didysis Senna buvo lenktyniaujantis filosofas, nezemisko talento savininkas, lietaus dievas ir tt... lol jo taranai buvo idejiniai, ne tokie kaip MS... ir taip pritariu, didzioji dauguma MS nekenteju AS laiko geriausiu... ir kas is to? nu bet primink dabar man koki Doningtona, kad uzsiciaupciau...ai tiesa, gi ten jis su aktyvia pakaba, tc ir lietui sureguliuotu bolidu stebuklus rode... nu nesvarbu, jis vistiek geriausias :)
KARVEDYS
| 04/22 19:11 Atsakyti
Dar šeši titrulai ir tada palyginsim...........
Nikiukas
| 04/22 17:11 Atsakyti
papraščiausiai tiek vettelis tiek senna tiek shumis yra ne tų kartų lenktynininkai ir mano nuomone jie visi savo laiku buvo, na vettelis dabar yra geriausi :)
kajus
| 04/22 16:02 Atsakyti
Apskritai cia nelyginami dalykai. Susodinkit i vienodus bolidus, to pacio amziaus, ir po sezono galima butu kazka pasakyti del talento, o siaip tai cia fanams pasimetyt akmenim. Talentas-didziausia progresa darantis zmogus, pagal sporto terminus.
A.Senna_best
| 04/22 13:34 Atsakyti
ko jus akcentuojat ta titulu skaiciu,senna turi 3,shumis 7,bet geriausiu didzioji dauguma laiko senna,shumio talentas vadyboj ir marketinge,jis priverte beveik visus dirbti jam ,o fetelis senna alonso hamis konkuravo konkuruoja ir nuozmiai
hoksila
| 04/22 10:31 Atsakyti
ya ya, kazkada ir apie alonso, villeneueve, hamiltona sake taip pat
Mantizi
| 04/22 10:16 Atsakyti
faktas yra vienas,kad formuleje talento neismatuosi,cia ne krepsinis ar futbolas.cia technika ir strategija sudaro galutini rezultata. manau,kad profesionaliausi yra apie 6 pilotai,jie praktiskai lygiaverciai ir tik technika bei strategija lemia viska. galbut galima skaiciuoti reitinga pagal lenktyniniku klaidas,avarijas ir pan.,kuris yra maziausiai ju padares. bet velgi kartais del blogos technikos reikia imtis drastisku priemoniu kurios issaukia klaidas.
×

TOP naujienos