G. C. Minardi: Imola pasirengusi bet kokiam scenarijui

G. C. Minardi: Imola pasirengusi bet kokiam scenarijui
logo Sausio 18 d. 10:39, Red Bull Content Pool / Getty Images

Gali bÅ«ti, kad kai kurie „Formulės-1“ nusivylė sprendimu perkelti Australijos GP etapą į rudenį ir neaiškumu dėl Kinijos GP, tačiau nemaža dalis sirgalių liko patenkinti, kai į atnaujintą šio sezono tvarkaraštį buvo įtrauktos lenktynės Imoloje, kurios bus pirmasis etapas Europos trasoje.

Buvęs „Minardi“ komandos (dabar – „AlphaTauri“) įkÅ«rėjas ir buvęs vadovas Gian Carlo Minardi  prieš metus tapo „Formula Imola“ kompanijos prezidentu, kuri rÅ«pinasi  Enzo ir Dino Ferrari vardo autodromo valdymu. Jis tikisi, kad „Ferrari“ komandai pavyks susitvarkyti su problemomis, kurios trukdė Skuderijai siekti aukštų rezultatų 2020 metais ir italų komanda gerai pasirodys namų trasoje.

Gian Carlo Minardi: „Imola priims pirmąjį europietišką etapą ir tai bus pačio sezono pradžioje. Kadangi svajoti niekas nedraudžia, aš tikiuosi „Ferrari“ vėl išvysti tarp „top“ komandų. Tai patiks publikai nepriklausomai nuo to, ar ji bus autodromo tribÅ«nose, ar prie televizorių ekranų.

Savo laiku mano komanda dalyvavo 21 GP iš 26-erių etapų, kurie įvyko Imoloje. Tuo laiku net įsivaizduoti negalėjau, kad tapsiu šio autodromo prezidentu, bet gyvenimas keičiasi labai greitai.

MÅ«sų regionas turi gilią motociklų ir automobilių sporto istoriją. Ir aš didžiuojuosi, kad Imola sugrįžta į F-1 tvarkaraštį“.

Kai Minardi buvo paklaustas, kiek realu, kad per balandžio 18 d. vyksiančias lenktynes bus galima rengti su žiÅ«rovais tribÅ«nose, sporto veteranas atsakė: „Nemanau, kad sprendimas bus priimtas iki balandžio, bet mes esame pasirengę bet kokiam scenarijui dėl patirties, kuri buvo sukaupta mano pirmtakų ir autodromo techninio personalo.

Mes galime autodromą atidaryti iš dalies, mes galime jį atverti visą ar surengti lenktynes prie tušÄių tribÅ«nų – priklausomai nuo to, koks sprendimas bus priimtas, bet dabar tai mane mažai jaudina. Aš džiaugiuosi tuo, kad Imola įtraukta į lenktynių tvarkaraštį“.


Komentarai (0)
×

TOP naujienos