G. Fisichella: „Ferrari“ žmonės turi palaikyti Hamiltoną (3)

G. Fisichella: „Ferrari“ žmonės turi palaikyti Hamiltoną
logo Vasario 21 d. 08:20, Mercedes-Benz Grand Prix Ltd nuotr.

Ferrari“ fanams Lewisas Hamiltonas ilgus metus buvo rimtas ir toli gražu ne visada mėgstamas konkurentas. Dėl šios priežasties šiek tiek baiminamasi, jog britui prisijungus prie komandos, ne visi aistruoliai ar komandos darbuotojai iškart ims jį palaikyti. Visgi, buvęs „Ferrari“ lenktynininkas Giancarlo Fisichella tikisi, jog L. Hamiltonas bus priimtas šiltai.

„Lewisas yra fantastiškas lenktynininkas ir akivaizdu, jog jam sutartis su „Ferrari“ reiškia labai daug. Tačiau tuo pačiu ir „Ferrari“ viduje esantiems žmonėms reikia juo pasitikėti. „Ferrari“ yra reiklūs, bet jie turi jį palaikyti. Lewisas čia gali sugrįžti ir vėl kovoti dėl titulo. Aš tuo įsitikinęs.

Nemanau, kad Lewisas pridarys papildomų problemų Charlesui Leclercui. Jis jau yra „Ferrari“ šeimos narys ir taip yra ilgus metus. Manau, kad jiems abiem tai bus puiki galimybė dirbti kartu. Charlesas turės iš ko mokytis. O kuriam iš jų seksis geriau, tikrai sunku pasakyti.

Aš šiek tiek pažįstu Charlesą. Tai labai greitas vaikinas, kuris jau turi patirties. Žinoma, Lewisas jos turi daugiau. Jis turi daugybę įsimintinų pergalių, todėl galbūt jam lengviau suvaldyti spaudimą.

Galbūt būtų galima spėti, kad Lewisas bus šiek tiek stipresnis. Tačiau esu tikras, kad Charlesas taip pat bus labai stiprus tiek kvalifikacijoje, tiek lenktynėse. Visą tai bus tikrai įdomu stebėti. Tikrai nekantriai laukiu kitų metų“, - sakė G. Fisichella.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
mariusis
IP: 7ad5add | 02/21 15:41 Atsakyti
F-Fanas-1
02/21 14:09

blyn, dar tik kitais metais iseis, o jau vien apie tai,

Tas nėra blogai, bent veikti turėsi ką 😀
F-Fanas-1
IP: 015b17f | 02/21 14:09 Atsakyti
blyn, dar tik kitais metais iseis, o jau vien apie tai,
IP: c89fa59 | 02/23 15:12 Atsakyti
Kam jis ten reikalingas!
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 1005
2. mantioras 1001
3. Tadux15 1000
4. Kęstutis Šimkus 991
5. Giriby 983