G. Russellas: bendravimas su Lewisu man gerokai padėjo

G. Russellas: bendravimas su Lewisu man gerokai padėjo
logo 2020 Lapkričio 21 d. 14:42, Williams

Prieš savaitę Lewisas Hamiltonas laimėjo Turkijos GP ir garantavo sau septintą pasaulio čempiono titulą. „Williams“ lenktynininkas George‘as Russellas su didžia pagarba atsiliepia apie savo tėvynainį ir sako, kad bendravimas su Hamiltonu padeda jam pačiam tobulėti.

„Asmeniškai man trÅ«ksta žodžių Lewiso pasiekimams įvertinti, - kalbėjo G. Russellas tinklalaidėje F1 Nation. – Spėju, kad visi žino, koks jis talentingas ir buvo garsus, laimėjęs tik 2 ar 3 pasaulio čempiono titulus. Kai aš tik atėjau į „Mercedes“ ir pamačiau, kaip jis dirba, supratau, kad jo sėkmės priežastis yra ne vien gamtinis talentas.

Nemanykite, kad Lewisas atsibunda sekmadieniais, sėda prie bolido vairo ir parodo geriausią laiką. Jis viskam skiria labai daug pastangų, aš iki darbo su juo apie tai nieko nežinojau. Po to, kai visa tai pamačiau savo akimis, pradėjau jį dar labiau gerbti. Jis dirba ties smulkiausiomis detalėmis, kad galėtų pasiekti kuo daugiau.

Kalbėjau su Lewisu po lenktynių Imoloje. Jis pasakė man keletą protingų frazių, taip pat pasiÅ«lė kreiptis į jį, jei prireiktų. Aš daug ko išmokau iš Lewiso vien tik sėdėdamas su juo pilotų konferencijose. Dabar daugiau suprantu, ką jis daro, kad mašina važiuotų greičiau, koks jo pilotavimo stilius ir pan. Visa tai per paskutinius 18 mėnesių padėjo man tapti geresniu pilotu.

Dabar suprantu, ką reikia daryti, kad bolidas važiuotų greičiau ir aš tai perpratau, stebėdamas Hamiltono elgesį. Jis visiems kitiems nurodo pagrindines kryptis, todėl dauguma jį labai gerbia“.


Komentarai (0)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas