G. Russellas džiaugėsi automobiliu, bet išskyrė stabdžių problemą

G. Russellas džiaugėsi automobiliu, bet išskyrė stabdžių problemą
logo Gegužės 25 d. 10:00, Mercedes-Benz Grand Prix Ltd nuotr.

Mercedes“ penktadienį prieš Monako GP atrodė gana galingai. Pirmosiose treniruotėse šios ekipos vairuotojai užfiksavo aukštus rezultatus. Po jų „Mercedes“ pilotas George‘as Russellas buvo nusiteikęs pozityviai, tačiau tuo pačiu prisipažino, jog susidūrė su stabdžių problemomis.

„Vos tik paliečiau stabdžius, visas automobilis drebėjo į šipulius. Taigi nežinau kas vyko. Stengiausi iš visų jėgų, laikiau jį kaip gorila, bandydamas išlaikyti, o tas daiktas vis drebėjo. Tokioje trasoje kaip ši, kur reikia pasitikėjimo savimi, tai mus sugrąžino atgal. Nusprendėme, kad geriausia bus tiesiog išanalizuoti tai, kas vyko.

Tačiau apskritai automobilis penktadienį veikė tikrai gerai. Užėmė aukštas vietas. Akivaizdu, kad dirbame gerai, tačiau tuo pačiu matome, kad Charlesas Leclercas yra gerokai priekyje. Mes žinome, kaip greitai viskas gali pasikeisti, tačiau tai neabejotinai buvo vienas geriausių mūsų penktadienių. Monake su automobiliu dar nesu taip gerai jautęsis, o tai tikrai geras dalykas.

Šiuo metu viskas labai greitai juda į priekį. Jūs matote kokie greiti yra visų komandų rato įveikimo laikai, lyginant su praėjusiais metais. Esame daug greitesni. Galbūt čia kažkas net sumuš rekordus ir tikiuosi, kad tai būsime mes“, - kalbėjo G. Russellas.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1661
2. Tadas Misevičius 1633
3. Beržas 1627
4. Giriby 1621
5. mantioras 1621