G. Russellas: esame pajėgūs aplenkti „Alfa Romeo“ bei „Haas“ (2)

G. Russellas: esame pajėgūs aplenkti „Alfa Romeo“ bei „Haas“
logo 2020 Lapkričio 09 d. 12:04, Williams

Praėjusiame etape Imoloje George‘as Russellas galėjo uždirbti pirmuosius šiame sezone taškus, bet sudaužė bolidą važiuodamas paskui saugos automobilį. Ir nors „Williams“ sportininkas iki šiol pyksta ant savęs, jis yra įsitikinęs, kad iki sezono pabaigos jis dar galės finišuoti pirmame dešimtuke, kadangi šiuo metu „Williams“ mašina, jo žodžiais, leidžia aplenkti varžovus iš „Alfa Romeo“ bei „Haas“ komandų.

George‘as Russellas: „Imoloje aš padariau naujoko klaidą, kurios iki  šiol negaliu sau paaiškinti. Aš labai pykstu ant savęs. Tose lenktynėse mes buvome labai greiti pagal mūsų standartus, bet aš labai lengvai sudaužiau bolidą. Aš nuspaudžiau akseleratorių, perjungiau bėgį ir patekau ant nedidelio kauburėlio trasoje ir po to atsidūriau ties siena.

Šiuolaikinės mašinos gali būti labai sudėtingos jas valdant. Pakanka nedidelio netikslumo ir iš karto tenka už tai mokėti, ypač kai padangos būna šaltos. Tačiau mes vis tiek dar sugrįšime į šias pozicijas ir kitą kartą viską padarysime teisingai. Paskutinėmis savaitėmis „Williams“ įvyko proveržis, mes geriau suprantame mašiną ir mokame geriau ją sureguliuoti. Dabar esame pajėgūs stabiliai aplenkti „Alfa Romeo“ ir „Haas“.


Komentarai (2)
Klepsidra
IP: 038e568 | 11/10 16:01 Atsakyti
labiau tiketina, kad badoeris iteiks salma kaip ilgiausiai be tasku esanciam
bratka
IP: 7dc0e27 | 11/09 20:05 Atsakyti
Ilgai teks dar laukti....
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas