G. Russellas: kitąmet atstovausiu „Williams“ komandai (1)

G. Russellas: kitąmet atstovausiu „Williams“ komandai
logo Spalio 22 d. 20:27, Williams

George‘as Russellas nekreipia per daug dėmesio į pasirodžiusius gandus ir teigia, kad kitąmet liks „Williams“ komandoje.

Šią savaitę užsienio žiniasklaidoje pasirodė pranešimų, kad 2021 metais britą minėtoje ekipoje gali pakeisti Sergio Perezas.

Dar šiemet, kuomet „Williams“ ekipa priklausė Williams šeimai, buvo oficialiai paskelbta, kad tiek G. Russellas, tiek Nicholas Latifi liks ekipoje ir kitais metais. Tačiau dabar kalbama, kad naujieji komandos savininkai norėtų nutraukti sutartį su G. Russellu ir pasirašyti kontraktą su S. Perezu.

„Prieš komandai pakeičiant savininkus, aš pasirašiau naują sutartį. Kitiems žmonėms perėmus ekipą į savo rankas, mano sutartis nepasikeitė“, - spaudos konferencijos metu sakė G. Russellas.

„Aš dar nesikalbėjau su naujais savininkais apie tai, nes aš tiesiog neturiu dėl ko nerimauti. Jie bus šį savaitgalį Portugalijoje. Manau, kad pavyks viską išsiaiškinti. Bet aš neturiu dėl ko nerimauti. Kitąmet atstovausiu „Williams“ komandai.“

Sportininko teigimu, situacijai pasikeitus, jis viską aptartų su „Mercedes“.

„Manau, kad per artimiausias kelias savaites, jei atsiras dėl ko nerimauti, pasikalbėsiu su „Mercedes“ žmonėmis. Kalbuosi su jais kiekvieną savaitę. Mes visada palaikome ryšį. Esu patenkintas savo pozicija ir džiaugiuosi, jog sulaukiu palaikymo iš jų. Jei vis dėlto kas nors pasikeis, aš pasikalbėsiu su jais. Bet dabar, šiuo metu, aš tikrai neturiu dėl ko nerimauti.

Sportininko teigimu, jis puikiai supranta kodėl pastaruoju metu sklinda įvairiausių kalbų apie lenktynininkus.

„Normalu, jog sklinda tokios kalbos. Vietos kitų metų sezonui ieško nemažai gerų pilotų, tokių kaip Nico Hulkenbergas, Sergio Perezas, abu „Haas“ pilotai. Tad normalu, jog sklinda tokios kalbos. Deja, bet „Formulėje-1“ nėra tiek vietų, kad galėtų lenktyniauti visi, kurie yra nusipelnę čia būti.“


Komentarai (1)
Ezo
IP: e1d9968 | 10/23 10:55 Atsakyti
Perezas paskaitė ir nusipurtė...
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas