G. Russellas: Kubica toks pats greitas kaip ir anksčiau (4)

G. Russellas: Kubica toks pats greitas kaip ir anksčiau
logo 2019 Vasario 12 d. 18:59, Williams / LAT Images

Praėjusiųjų metų „Formulės-2“ čempionas George‘as Russellas šiame sezone taps Roberto Kubicos komandos draugu „Williams“ komandoje ir tai bus jam labai svarbus žingsnis.

„Prie to aš ėjau nuo pat savo karjeros pradžios ir dabar prasideda naujas mano gyvenimo etapas, aš turiu priimti naują iššūkį, - sakė G. Russellas. - Aš esu įsitikinęs tuo, kad Robertas šiemet bus toks pats greitas kaip ir anksčiau. Lenktynininkui, kurio karjeroje buvo labai ilga pertrauka, labai sunku sugrįžti prie vairo, atidirbti penkias ar šešias dienas „Formulės-1“ bandymuose ir kartu parodyti gerą greitį. Bet aš neabejoju, kad kai tik prasidės sezonas, pas Robertą bus viskas tvarkoje su rezultatais.

Naująją mašiną aš kol kas pilotavau tik simuliatoriuje, todėl suprantama, kad permainos į gerą negali įvykti žaibiškai. Mes turime teisingai suderinti darbus visomis kryptimis, žingsnis po žingsnio judėti į priekį, nesinervinti, nes užduotis komandą sugrąžinti į buvusį lygį – tai ilgalaikis projektas“.

George‘as Russellas – „Mercedes“ jaunimo lenktynių programos pilotas, jį sieja labai geri santykiai su Lewisu Hamiltonu. Anksčiau penkiskart pasaulio čempionas dažnai jam padėdavo patarimais, bet dabar situacija keičiasi ir jie tampa varžovais.

„Paskutinius keletą metų man labai pasisekė, aš stebėjau Lewiso darbą, dalyvaudavau pasitarimuose su inžinieriais, tyrinėjau jo telemetriją – aš mačiau, kaip jis kuria stebuklus, - patvirtino George‘as. – Dabar tikiuosi, kad gretai mes galėsime kovoti trasose“.

Komentarai (4)


SliMMaz
| 2019 Vasario 13 d. 18:28
iXsas
| 2019 Vasario 13 d. 13:49

O tu tikras, kad Sirotkinas ir Kubica per bandymus važiavo identiškom sąlygom?

As tikras, kad Kubica nepavaziuoja, identiskom ar ne... :)
iXsas
| 2019 Vasario 13 d. 13:49
O tu tikras, kad Sirotkinas ir Kubica per bandymus važiavo identiškom sąlygom?
Denis Rybakov1975201952532043
| 2019 Vasario 13 d. 12:25
Tai kokio pajegumo tada Sirotkinas, kuris pries metus testuose buvo daug greitesnis uz lenka? :D
iXsas
| 2019 Vasario 13 d. 11:35
Abejoju, kad šiame sezone kovos trasoje su LH. Važiuos vienas šalia kito, nebent kai bus ratu lenkiamas čempiono.
×

F-1.lt pulsas