G. Russellas: kvaila galvoti, jog „Mercedes“ komandoje bus lengva

G. Russellas: kvaila galvoti, jog „Mercedes“ komandoje bus lengva
logo 2021 Spalio 06 d. 21:28, Williams

Williams“ pilotas George‘as Russellas nesitiki, jog kitais metais jam perėjus į „Mercedes“ viskas bus daug lengviau.

Britas „Formulėje-1“ debiutavo 2019 metais ir iki šiol atstovauja minėtai „Williams“ ekipai. Bet nuo kitų metų „Mercedes“ komandoje pakeis Valtterį Bottą.

Duodamas interviu „Bild“, G. Russellas džiaugėsi, kad pasirašė sutartį su „Mercedes“, tačiau teigė suprantantis, kad lengva nebus.

„Pasirašyti sutartį su „Mercedes“ buvo viena puikiausių akimirkų mano gyvenime, tačiau tai tik pirmas žingsnis. Sunkus darbas dar tik laukia“, - sakė G. Russellas.

„Atstovauti tokiai komandai kaip „Mercedes“ kartu su Lewisu Hamiltonu - jei manyčiau, kad tai bus lengva, būčiau visiškas kvailys. Esu laimingas, bet taip pat žinau, kad viskas tik prasideda. Tai bus didžiausias iššūkis, su kokiu man kada nors teko susidurti. Žinau ko reikėjo, kad čia patekčiau. Patekimas į F-1 nėra pabaiga. Mano tikslas - tapti pasaulio čempionu.“

G. Russellas prie „Mercedes“ jaunimo programos prisijungė 2017 m., tačiau atskleidė, kad pirmą kartą su „Mercedes“ vadovu Toto Wolffu susisiekė keleriais metais anksčiau.

„2014 m. gruodį, gana vėlai vakare, parašiau Toto elektroninį laišką ir nusiunčiau jam savo gyvenimo aprašymą bei pridūriau, kad norėčiau su juo susitikti. Blogiausia, kas galėjo nutikti - nesulaukti iš jo jokio atsakymo. Tačiau vos po 15 minučių jis atsakė: „Susitarkime dėl susitikimo“.

George‘as Russellas
Pilotas: George‘as Russellas 2023 sezono taškai: 275
Komanda: Mercedes Amžius: 24 m.
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas