G. Russellas: L. Hamiltonas, kaip vynas - su metais darosi vis geresnis

G. Russellas: L. Hamiltonas, kaip vynas - su metais darosi vis geresnis
logo 2021 Liepos 11 d. 11:16, Daimler AG

Williams“ lenktynininkas George‘as Russellas džiaugias, kad Lewisas Hamiltonas, kurį jis palygino su gerai išlaikytu vynu, lenktyniaus F-1 ir kitais metais.

Praėjusią savaitę buvo oficialiai paskelbta, kad L. Hamiltonas pasirašÄ— naują sutartį su „Mercedes“ komanda, tad lenktyniaus F-1 mažiausiai iki 2023 m. pabaigos.

G. Russello teigimu, „Formulei-1“ bus naudinga tai, jog sporte liks vienas geriausių F-1 lenktynininkų.

„Labai džiaugiuosi žinodamas, kad Lewisas lieka šiame sporte. Akivaizdu, jog jis yra pasaulinio lygio žvaigždė, kuri vis dar demonstruoja aukštus rezultatas ir gerą formą“, - sakė G. Russellas.

„Jis lyg vynas - su metais darosi vis geresnis. „Red Bull“ ir „Maxas“ dabar yra labai stiprÅ«s. Bet net neabejoju, kad Lewisas nepasiduos iki pat sezono pabaigos. Kaip jau sakiau, labai gerai, jog toks žmogus kaip Lewisas lieka šiame čempionate.“

G. Russellas yra siejamas su „Mercedes“ komanda. O tai, jog L. Hamiltonas lieka, britui gali sutrukdyti pereiti į vieną geriausių ekipų sporte. Tačiau G. Russellas teigia, kad nori varžytis su geriausiais pilotais pasaulyje.

„BÅ«tų gaila, jei Lewiso nebÅ«tų kitais metais. Tai reikštų, kad rikiuotėje nebÅ«tų vieno geriausių pilotų. Aš, asmeniškai, noriu varžytis su geriausiais pilotais pasaulyje. O dabar rikiuotėje turime ne vieną, kuris tikrai vertas čia bÅ«ti.“

Lewisas Hamiltonas
Pilotas: Lewisas Hamiltonas 2023 sezono taškai: 44
Komanda: Mercedes Amžius: 38 m.
Plačiau
George‘as Russellas
Pilotas: George‘as Russellas 2023 sezono taškai:
Komanda: Mercedes Amžius: 25 m.
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Ayrtons 407
2. tevez 403
3. Tomas Gaida 395
4. pofke261 393
5. kylius1978 392