G. Russellas: mano pagrindinis kritikas – aš pats (9)

G. Russellas: mano pagrindinis kritikas – aš pats
logo Sausio 16 d. 11:53, Daimler AG

Praėjusio sezono pabaigoje George‘as Russellas gavo šansą iš esmės parodyti, ko jis yra vertas, kai jam buvo pasiūlyta pakeisi susirgusį Lewisą Hamiltoną prie „Mercedes“ bolido vairo – 22 metų sportininkas iki galo pasinaudojo jam suteikta galimybe.

Jis buvo pakeliui į pergalę per Sakhiro GP, bet galimai, jog aplinkybės susiklostė prieš jį, kadangi pasaulio čempionų komanda padarė jai nebūdingą klaidą, Galiausiai Russellas finišavo tik 9-tas, bet tai, kaip jis dirbo visą tą savaitgalį, nustebino visus. Visų pirma, „Mercedes“ komandos vadovai dar kartą įsitikino, kad jie ne veltui pasitiki George‘o sugebėjimais.

„Į tą istoriją galima žvelgti įvairiai, - pasakojo G. Russellas britų leidiniui „Autocar“. – Per laiką, kurį aš praleidau „Mercedes“ kaip atsarginis pilotas, aš daug ko išmokau, o ne vien tik buvau pasirengęs sėsti prie automobilio vairo ir važiuoti taip greitai, kiek tik tai įmanoma.

Darbas su komanda leido suprasti, ką turiu padaryti daugiau techninio pasiruošimo prasme, kokiu būdu reikia didinti savo kaip sportininko rinkos vertę – paprasčiausiai stengiausi tapti brandesniu lenktynininku ir geresniu profesionalu. „Formulė-1“ skiriasi nuo visų kitų sporto šakų, čia reikia pasiekti maksimumo visose srityse, kitaip tu pateksi tarp girnų, kurios visą tave sumals. Aš seniai tai supratau ir dirbu ties savimi, norėdamas tapti vis geresniu ir geresniu.

Net jei tu padarai klaidą, svarbu visada ją pripažinti, nes tada kiti supras, kad jie taip pat gali suklysti ir tai pripažinę, mokytis iš savo klaidų. Jei tu pasakysi: „Aš tai padariau neteisingai, atsiprašau ir padarysiu viską, kad tai nepasikartotų“ – tai svarbu ne tik tau, bet ir visai komandai.

Atrodo, kad mano psichologinis nusiteikimas pasikeitė dar 2017 metais, būtent tada aš pats sau pasakiau: „Aš čia esu neatsitiktinai, „Mercedes“ pasirinko mane dėl tam tikrų priežasčių“. Jie nepasirašinėja kontraktų su dvidešimčia jaunuolių kiekvienais metais, o aš buvau iš to trejeto ir supratau, kad mano užduotis – atiduoti visas jėgas.

Iš savęs visuomet reikalauju labai daug, žinau, ko noriu pasiekti ir bendradarbiavimas su „Mercedes“ man labai padeda. Bet kuria atsivėrusia galimybe būtina pasinaudoti iki pat galo, tarsi tai būtų paskutinis tavo šansas, juk tu nežinai, kas tavęs laukia už posūkio. Ir nemanau, kad kas nors galėjo nuspėti, kaip įvykiai vystysis Sakhire...

Visuomet stengiuosi būti sąžiningas pats su savimi, žinau, kuriose srityse dar galiu pasitempti, Kai stebiu, kaip ratą įveikia Lewisas Hamiltonas ar Maxas Verstappenas, matau, kaip jie dirba ir suprantu, ar sugebėčiau važiuoti taip pat, ar atsilikčiau nuo jų. Mano pagrindinis kritikas esu aš pats“.


Komentarai (9)
Abigail Staurt
IP: 56351d8 | 02/04 03:20 Atsakyti
Aš ieškojau pagalbos, nes mano vyras pateikė skyrybų prašymą, bet aš jį tikrai myliu, maldavau jo likti, nes jis atsisakė, aš galėjau susitaikyti su savo vyru po vienerių metų išsiskyrimo su galingo vyro dr. Ajayi pagalba. puikus burtų ratukas ir geba atlikti bet kokį burtą. Galite rašyti jam „Whatsapp“: +2347084887094 arba el. Paštu: [email protected], jei jums reikia dvasinės pagalbos.

* Vedybų burtas
* Meilės burtas
* vaistažolė nuo bet kokios ligos
* Loterijos burtas
* Laimėk bet kurią teismo bylą

Daktaras Ajayi yra tikrai stebuklas ir girdi, jūs galite pasikliauti bet kokiu burtų darbu, taip pat pasidalinsite savo pagyrimais.
Salomėja Vaitkevičienė
IP: f00629a | 01/29 16:50 Atsakyti
Prieš trejus metus buvau atskirta nuo vyro. Tarp mūsų nebuvo jokio bendravimo. Šeimos ir draugai man patarė atsisakyti santuokos ir tęsti savo gyvenimą. Nenorėjau vesti kito, nes giliai vis dar myliu savo vyrą. Man labai skaudėjo ir sumišau, kol internete perskaičiau atsiliepimą apie tai, kaip Drigbinovia su savo dvasinių galių pagalba suvienijo išardytą santuoką. Aš nuolat skaičiau tiek daug atsiliepimų apie tai, kaip jis padėjo nutraukti skyrybas ir sugrąžinti buvusius žmonių mylimus žmones. Turiu nedelsdamas susisiekti su Drigbinovia po kelių minučių, jis man atsakė ir davė nurodymus, ką daryti, įvykdžius reikalaujamą reikalavimą po dviejų dienų po ritualo, užkeikimas pakeičia mano gyvenimą aplink mano vyrą, kuris su manimi nebendrauja daugiau nei tada dveji metai vidury nakties paskambino man verkiant ir atsiprašė, kad tai buvo velnių darbas, todėl vis dar stebiuosi šiuo stebuklu, todėl atleisiu jam. dabar mano santuoka yra pusiausvyroje. „Drigbinovia Ritual“ puikiai veikė, o mano santuoka dabar yra stipresnė nei anksčiau, ir niekas mūsų vėl negali atskirti. Lankiausi tiek daug svetainių ieškodamas pagalbos, tai buvo beviltiška, kol susisiekiau su Drigbinovia, tikru vyru, kuris padėjo man susigrąžinti sulaužytą santuoką, jei turite panašią problemą santuokoje, norite, kad jūsų vyras ar žmona vėl tave mylėtų , jūs turite ką nors, kurį mylite, ir norite, kad jis ar ji jus pamiltų, turite iššūkį savo gyvenime, „Drigbinovia“ rašybos šablonas yra jūsų problemos sprendimas ir atsakymas, WhatsApp: +12162022709 Viber: +2349071864129 susisiekite su juo šiandien, paštu [email protected] neleiskite niekam atimti iš jūsų partnerio
Rasak
IP: 8c6f269 | 01/19 20:39 Atsakyti
Sutinku su F1 Fanu. Kodėl neleidžia "laikinti" savo komentarų? Gal man patinka mano komentaras?
Rasak
IP: 8c6f269 | 01/19 20:38 Atsakyti
Oi, kaip pienburnis laukia eilės prie gero bolido... Žemesnėse serijose dar pasivažinėk 5 m., tada ausk savo "tobulėjimą"... *iknius, kuriam rūpi tik mln...
F1 Fanas
IP: 99e896e | 01/16 16:14 Atsakyti
Black_Death
01/16 14:54

Aš ir pasigendu super like vertinimo ;( kurį uždėjęs sau, galėčiau kitiem rodyti kaip mano komentarai įvertinti yra :D

Būtent, pats esi geriausias savo Kritikas :D
Black_Death
IP: 0acf2c7 | 01/16 14:54 Atsakyti
F1 Fanas
01/16 12:15

Sveiki, kodėl aš negaliu palaikinti savo komentarų?? ... Juk laikini tuos komentarus kurie patinka tau. Pvz, YFZ komentarai man nepatinka, o maniškiai man patinka - ir negaliu palaikinti. Jei man nepatiktų mano komentarai, nerašyčiau jų. Rašau tik tuos kurie patinka man, tų kurie nepatinka man, nerašau :D ... kodėl dabar taip dabar,,aa?? :D

Aš ir pasigendu super like vertinimo ;( kurį uždėjęs sau, galėčiau kitiem rodyti kaip mano komentarai įvertinti yra :D
F1 Fanas
IP: 99e896e | 01/16 12:15 Atsakyti
Sveiki, kodėl aš negaliu palaikinti savo komentarų?? ... Juk laikini tuos komentarus kurie patinka tau. Pvz, YFZ komentarai man nepatinka, o maniškiai man patinka - ir negaliu palaikinti. Jei man nepatiktų mano komentarai, nerašyčiau jų. Rašau tik tuos kurie patinka man, tų kurie nepatinka man, nerašau :D ... kodėl dabar taip dabar,,aa?? :D
×

TOP naujienos