G. Russellas: mūsų inžinieriai per paskutinius 12 metų buvo geriausi

G. Russellas: mūsų inžinieriai per paskutinius 12 metų buvo geriausi
logo Gegužės 13 d. 11:15, Mercedes-Benz Grand Prix Ltd nuotr.

Mercedes“ paskutiniu metu išgyvena ne pačius sėkmingiausius laikus. Šiame sezone komanda Konstruktorių taurės įskaitoje užima tik ketvirtą vietą. Visgi, nepaisant to, šios ekipos sportininkas George‘as Russellas pilnai pasitiki komandos inžinieriais.

Po to, kai paaiškėjo, jog Adrianas Newey po sezono paliks „Red Bull“, šis inžinerijos guru susilaukė daugybės pagyrų. Visgi, pasak G. Russello, per paskutinius dvylika metų madas F-1 daugiausiai diktavo ne A. Newey, o „Mercedes“ inžinieriai.

Tiesa, tuo paču G. Russellas pareiškė, jog mielai matytų A. Newey „sidabrinių strėlių“ gretose.

„Žinoma, kad Adrianui būtų vietos mūsų komandoje. Jūs, kaip komanda, visuomet norite, kad pas jus dirbtų geriausi inžinieriai, geriausi lenktynininkai, geriausi mechanikai. Jūs norite, kad pas jus dirbtų visi geriausi žmonės.

Tačiau manau, kad mūsų komanda, kurią mes turime, per pastaruosius dvylika metų, buvo pati sėkmingiausia. Būtent mūsų turima inžinierių grupė, kuri sėdi gretimame kambaryje, F-1 fiksavo pačius geriausius rezultatus per paskutinius dvylika ar trylika sezonų“, - kalbėjo G. Russellas.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1504
2. mantioras 1504
3. Tadas Misevičius 1499
4. Giriby 1482
5. Tadux15 1472