G. Russellas: numatau, kad Monake liksime tose pačiose pozicijose

G. Russellas: numatau, kad Monake liksime tose pačiose pozicijose
logo Gegužės 20 d. 12:34, Mercedes-Benz Grand Prix Ltd nuotr.

„Mercedes“ sportininkai Imoloje finišavo paskui varžovus iš „Red Bull“, „McLaren“ ir „Ferrari“ ir abu pilotai galvoja, kad 6 ir 7 vietos yra maksimumas, ko komanda gali tikėtis šioje sezono fazėje.

Lewisas Hamiltonas (6 vieta): „Mes uždirbome taškų ir tai yra svarbiausia. Iš esmės, mes mažai su kuo nors kovojome, bet ir mÅ«sų negalėjo pavyti tie, kurie važiavo paskui mus, todėl galima pasakyti, kad Imoloje pasiekėme neblogo rezultato. Reikia pripažinti, kad bÅ«tent tokiame lygyje mes esame, nors darome viską, ką pajėgiame.

Buvo vienas aštrus momentas, kai aš praradau apie 5 sek., nors apskritai man pavyko išlaikyti gana užtikrintą tempą. Aš gerai startavau ir tai buvo svarbu, todėl aplenkiau Y. Tsunodą. Po to man pavyko pratęsti pirmą ilgą atkarpą ir tai padėjo nuvažiuoti lenktynes su vienu sustojimu.

ŠÄ¯ savaitgalį mes žengėme nedidelį žingsnį į priekį, bet gaila, kad tai nėra pastebimai ryšku „McLaren“ ir „Ferrari“ progreso fone. Bet mes nenurimsime, toliau dirbsime su atnaujinimais, kurie leistų padidinti mašinos tempą. Bet kol kas reikia stengtis uždirbti kuo daugiau taškų“.

George'as Russellas (7 vieta): „Šešta ar septinta vietos – ne tie rezultatai, kurie gali džiuginti, be to, mes džiaugiamės, kad komandai pavyko uždirbti papildomą tašką už greičiausią ratą, o man teko aukštesnę poziciją užleisti Lewisui.

Dėl to esu kiek nusivylęs, bet tokios yra mÅ«sų komandos realios galimybės. Nuo „McLaren“ ir „Ferrari“ mes ryškiai atsiliekame, tačiau kitus lenkiame.

Žinoma, kad „Mercedes“ bazėje dedamos visos pastangos mašinos atnaujinimui ir tai džiugina. Reikia toliau tęsti darbus, nors praėjusį savaitgalį mes pilnai panaudojome visas mašinos galimybes, bet ji sugeba užimti tik 6 ir 7 vietas. Kol kas daugiau nesugebame, todėl manau, kad ir Monake mes bÅ«sime panašiose pozicijose“.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1661
2. Tadas Misevičius 1633
3. Beržas 1627
4. Giriby 1621
5. mantioras 1621