G. Russellas: padariau klaidų ir turėjau už tai sumokėti

G. Russellas: padariau klaidų ir turėjau už tai sumokėti
logo Birželio 09 d. 23:12, Getty Images/Red Bull Content Pool nuotr.

Mercedes“ vairuotojas George‘as Russellas Kanados GP užėmė trečią vietą ir iškovojo pirmąjį podiumą šiame sezone. G. Russellas pačioje lenktynių pabaigoje aplenkė komandos draugą Lewisą Hamiltoną, o tai leido pakilti iki prizinės pozicijos. Visgi, vairuotojo šis rezultatas per daug nepradžiugino, kadangi startavęs iš „pole“ pozicijos jis tikėjosi dar geresnio rezultato.

„Šios lenktynės buvo tarsi praleista proga. Pradžioje buvome tikrai greiti, kai važiavome su tarpinėmis padangomis, tačiau tuomet pasirodė Lando greitis. Tuomet mes pakeitėme padangas. Aš pats padariau keletą klaidų ir turėjau už tai sumokėti.

Nepaisant to, tai yra pirmasis šio sezono mūsų komandos podiumas. Šį sezoną turėjome tikrai greitą automobilį ir būti kovoje dėl pergalės buvo tikrai smagu. Būtent tai ir yra šio sporto esmė, todėl mes ir lenktyniaujame.

Ar aš galėjau laimėti? Turėjome pakankamai greičio. Maxas čia buvo labai stiprus, tačiau pabaigoje, kai užsidėjome vidutines padangas, buvome tikrai greiti. Mano klaida su Oscaru, kai bandžiau jį aplenkti ir praradau poziciją Lewisui, mums kainavo bent antrąją vietą. Manau, kad šiose lenktynėse galėjome kovoti su Maxu. Tačiau iš šio savaitgalio pasiimame vien teigiamus dalykus“, - kalbėjo G. Russellas.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1661
2. Tadas Misevičius 1633
3. Beržas 1627
4. Giriby 1621
5. mantioras 1621