G. Russellas: perėjimas į „Mercedes“ dabar mažai tikėtinas (6)

G. Russellas: perėjimas į „Mercedes“ dabar mažai tikėtinas
logo 2019 Rugpjūčio 02 d. 11:11, Williams

Williams“ komandos lenktynininkas, „Mercedes“ jaunimo programos pilotas George‘as Russellas tikisi vieną dieną pereiti į pasaulio čempionų komandą, bet vargu ar tai atsitiks 2020 metais.

George‘as Russellas: „Bet kuris lenktynininkas svajoja gauti mašiną, kuri leistų nugalėti. Būtų kvaila neigti mano interesą, bet šiuo metu aš esu visiškai susikoncentravęs ties pasirodymais savo komandoje, o kontrakto klausimą tegul tarpusavyje sprendžia „Williams“ ir „Mercedes“.

Yra vienas faktas – aš turiu „Williams“ lenktynininko kontraktą. Bet yra ir kitas – aš esu „Mercedes“ jaunimo programos dalyvis. „Williams“ aš daug ko galėjau išmokti ir šis procesas tęsiasi. Man labai patinka būti „Formulės-1“ lenktynininku, progresuoti ir vystytis. Bet yra ir dar vienas faktas – kiekvienas iš mūsų svajoja prie labai greitos mašinos vairo kovoti dėl pergalių lenktynėse ir dėl pasaulio čempiono titulo.

„Mercedes“ stebi mūsų pasirodymus. Valtteri, Estebano ir mano. Mes visi esame „Mercedes“ lenktynininkai. Žinoma, man labai norėtųsi pereiti į šią komandą jau 2020 metais, bet tai yra mažai tikėtina. Nors, beje, „Formulėje-1“ įmanoma viskas. Mes tai puikiai žinome. Šis sportas keičiasi kiekvieną dieną. Bet kol kas aš nenoriu kalbėti daugiau nei jau pasakiau.

Aš tikiu savimi ir savomis jėgomis. Jei vieną kartą aš gausiu tokį šansą, būtų kvaila tikėtis, kad aš sugebėsiu aplenkti Lewisą jau pirmose lenktynėse. Aš jį laikau geriausiu čempionato pilotu, bet jei vieną kartą aš gausiu tokį šansą, tai įsikibsiu į jį dviem rankomis ir pasistengsiu kuo greičiau įgauti reikiamą greitį“.


Komentarai (6)
Vamzdiec
| 08/02 11:20 Atsakyti
Du anglai vokiečių komandoje - mažai tikėtina.KOL TEN VAŽIUOJA HAMILTONAS - George‘ui Russellui ten patekti manau be šansų.
OdisejaSS
| 08/02 15:12 Atsakyti
Vamzdiec
08/02 11:20

Du anglai vokiečių komandoje - mažai tikėtina.KOL TEN VAŽIUOJA HAMILTONAS - George‘ui Russellui ten patekti manau be šansų.

Oo tai anglas ir suomis dabar, tai ne tas pats?
Subjektyvus
| 08/02 20:41 Atsakyti
G.Rusellas: "Šis sportas keičiasi kiekvieną dieną". vat tai ir yra viena is didziuju sio sporto problemu. niekam nepatinka nepastovumas: siandien - taip, o ryt jau - kitaip. na bent jau as is savo pazistamu rato nepazistu ne vieno tokio :)
Tech
| 08/02 21:56 Atsakyti
Russelai 0:1 Kubica pirmauja :D
BMW.SauberF1Team
| 08/02 23:38 Atsakyti
Russel’as dar turi 1 baudos tašką :-)
Misiulis
| 08/03 09:03 Atsakyti
Priminkit, kaip Kubica atsidurė vokietijoj prieš Russelą, kad tą tašką ans iškovojo?
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas