G. Russellas: „Red Bull“ jaunieji pilotai jaučia didesnį spaudimą

G. Russellas: „Red Bull“ jaunieji pilotai jaučia didesnį spaudimą
logo 2019 Balandžio 20 d. 19:44, Williams

Williams“ piloto George‘o Russello teigimu, „Mercedes“ jaunųjų pilotų programos nariai jaučia mažesnį spaudimą nei „Red Bull“ jaunimas.

Britas šiemet F-1 čempionate debiutavo kartu su Lando Norrisu ir Alexanderiu Albonu. Priešingai nei pastarieji du pilotai, G. Russellas kol kas negali kovoti dėl vietos pirmame dešimtuke. Nepaisant prastų rezultatų su „Williams“, britas gerai pasirodė bandymuose, kurių metu pilotavo „Mercedes“ komandos bolidą.

G. Russello teigimu, „Red Bull“ jaunų pilotų programos nariai jaučia didesnį spaudimą nei „Mercedes“ nariai.

„Manau, kad visi žino kokį spaudimą jaučia „Red Bull“ jaunimo programos nariai. Štai kodėl jie spaudžia 120 proc. vos įsėdę į bolidus“, - kalbėjo G. Russellas.

„Nesupraskite manęs klaidingai, aš taip pat jaučiu spaudimą, nes prastai pasirodęs būsiu priverstas palikti „Mercedes“ pilotų programą.“

„Bet kai prieš du metus prastai prasidėjo GP3 sezonas Barselonoje arba pernai F-2 sezonas Bahreine, Toto Wolffas man pasakė, kad nesukčiau dėl to galvos, kad tai tik pirmos lenktynės ir manęs laukia ilgas sezonas. Tiesiog patarė galvoti apie kitas lenktynes, kuriose galiu pasiekti geresnių rezultatų.“


Komentarai (0)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas