G. Russellas: rizika pasiteisino

G. Russellas: rizika pasiteisino
logo 2021 Rugsėjo 25 d. 18:14, Williams

Williams“ lenktynininkas George‘as Russellas neslėpė džiaugsmo Sočyje surengtoje F-1 kvalifikacijoje iškovojęs trečią vietą. Brito teigimu, jam ir komandai teko rizikuoti, kad pasiekti tokį aukštą rezultatą.

Sportininkas buvo vienas iš pirmųjų, kvalifikacijos pabaigoje trasoje pasirodęs su „slick“ tipo padangomis.

„Per radiją pasakiau komandai, kad ji paruoštų „slick“ tipo padangas, nes jų tikrai vėliau prireiks. Ir komanda mane iš karto pakvietė sustojimui. Tuo metu pagalvojau, kad jie mane ne taip suprato. Bet atlikau sustojimą ir į trasą grįžau jau su „slick“ padangomis. Didelė rizika, didelis atlygis, ypač esant tokioms sąlygoms“, - sakė G. Russellas.

Britas kvalifikacijos pabaigoje nusileido tik „pole“ iškovojusiam Lando Norrisui ir „Ferrari“ atstovui Carlosui Sainzui, tad rytojaus lenktynes pradės iš trečios pozicijos.

„Viskas sprendėsi tame paskutiniame rate. Man truputi sutrukdė lėčiau važiavę varžovai, tad negalėjau įveikti rato taip, kaip norėjau. Bet situacija buvo vienoda visiems. Žinojau, kad tas paskutinis ratas bus geriausias. Truputi nerealu. Per paskutinius keturis etapus, antrą kartą patekome į pirmą trejetuką.“

George‘as Russellas
Pilotas: George‘as Russellas 2024 sezono taškai:
Komanda: Mercedes Amžius: 26 m.
Plačiau
Sochi
Trasa: Sochi (Rusijos GP)
Ilgis: 5,853 Ratų skaičius: 53
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. smash1981 0
2. Raime 0
3. Rimantas Sagatas 0
4. Mindaugas Riškus 0
5. Simas Gendvilas 0