G. Russellas sekmadienį tikisi kovoti dėl taškų (3)

G. Russellas sekmadienį tikisi kovoti dėl taškų
logo 2020 Liepos 11 d. 22:55, Williams

Sudėtingomis oro sąlygomis vykusi Štirijos GP kvalifikacija pateikė ir tam tikrų staigmenų prieš sekmadienio lenktynes.

Bene labiausiai visus iš gerosios pusės nustebino „Williams“ piloto George'o Russello pasirodymas. Britas ne tik pateko į antrąją kvalifikacijos dalį, bet joje užėmė 12-ąją vietą. Tai geriausias G. Russello rezultatas kvalifikacijoje per jo „Formulės-1“ karjerą. Maža to, „Williams“ pilotas po Charlesui Leclercui skirtos baudos pakilo į 11-ąją startinę poziciją.

Pats lenktynininkas po kvalifikacijos džiaugėsi savo pasirodymu bei prakalbo apie šansus iškovoti taškus rytojaus lenktynėse.

„Jausmas buvo tiesiog nuostabus. Man labai patiko pilotuoti bolidą tokiomis sąlygomis, kadangi reikėjo atiduoti visą save.

Jei kas būtų pasakę, kad nuo „Ferrari“ ir trečiosios kvalifikacijos dalies mus skirs dešimtoji sekundės dalis, tikrai nebūčiau tuo patikėjęs.

Vis tik reikia pripažinti, kad šis rezultatas neatspindi mūsų tikrojo pajėgumo. Važiavimo sąlygos buvo labai sudėtingos ir aš daugelyje trasos dalių nieko nemačiau. Inžinierius man nuolat turėdavo suteikti informaciją, kur trasoje yra kiti bolidai.

Nepaisant visko, esu be galo laimingas. Pažiūrėsime, ką galime nuveikti sekmadienį. Tikiuosi, kad bent jau galime išlaikyti panašią poziciją, tačiau mūsų tikslas yra iškovoti taškų. Pažiūrėsime, kaip viskas klostysis“, – kalbėjo G. Russellas.


Komentarai (3)
CBRV
| 07/12 09:34 Atsakyti
JOX
07/12 09:13

Svajoklis :) čia tik tuo atveju jeigu puse bolidų suduš :) gal ir bus šansas :)

kaip praeitose lenktynese Vetteliui?;D
JOX
| 07/12 09:13 Atsakyti
Svajoklis :) čia tik tuo atveju jeigu puse bolidų suduš :) gal ir bus šansas :)
Yvan
| 07/12 08:09 Atsakyti
Puikus pasirodimas,dziaugiuosi uz russella
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas