G. Russellas: šešta vieta yra geriausia ką galėjau pasiekti (3)

G. Russellas: šešta vieta yra geriausia ką galėjau pasiekti
logo Balandžio 21 d. 14:15, Mercedes-Benz Grand Prix Ltd nuotr.

Mercedes“ sportininkas George‘as Russellas Kinijos GP užėmė šeštą vietą. Po lenktynių britas pasidžiaugė pasiektu rezultatu ir teigė, jog tai buvo geriausias rezultatas kurį šįkart jis galėjo pasiekti.

„Manau, kad taip – vietą kurią užėmiau iš esmės buvo aukščiausia, kurią galėjau užimti. Mes žinome, kur šį savaitgalį buvome silpni. Paskutines trejas lenktynes rimtai kovojome su Fernando Alonso, taip pat su Oscaru Piastriu, o šeštoji vieta atitinka dabartines galimybes.

Apskritai, tai buvo tikrai įdomus savaitgalis. Nuo penktadienio iki sekmadienio pavyko turėti automobilį su dviem skirtingais nustatymais, todėl reikia perprasti tam tikrą informaciją. Galiausiai turime gilintis į duomenis ir dar labiau didinti automobilio našumą.

Mūsų užduotis yra kiek įmanoma greičiau judėti į priekį, kad galėtume rimčiau kovoti su „Ferrari“ ir Lando Norrisu, tuo pačiu turime bandyti labiau priartėti prie „Red Bull“, - sakė G. Russellas.

Primename, jog kitas „Mercedes“ pilotas Lewisas Hamiltonas Kinijoje užėmė devintą vietą.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
F-Fanas-1
IP: 73bc055 | 04/21 17:33 Atsakyti
Kodel jie apie ta pati kalba visalaik...Turime judeti i prieki, didinti nasuma .. juk visi irgi ne vietoje stovi...cia matyt tie vadybininkai vienodus tekstus jiems liepia sakyti ... Sakytu tiesiai sviesiai, laukiame kokiu nors, kad ir smulkiu techniniu reglamento pakeitimu, ir mums pasiseks geriau kazkokioje srityje pataikyti nei kitiems
rasytojelis
IP: 85f0e13 | 04/21 22:15 Atsakyti
F-Fanas-1
04/21 17:33

Kodel jie apie ta pati kalba visalaik...Turime judeti i prieki, didint... skaityti daugiau

Jo, pritariu tas keep pushing jau toks nuvalkiotas, kad vemt verčia, pasakytų, kad karalius nuogas, susimovėm, nežinom kaip ką daryt ir t.t.
menesis
IP: 48494f0 | 04/22 00:21 Atsakyti
F-Fanas-1
04/21 17:33

Kodel jie apie ta pati kalba visalaik...Turime judeti i prieki, didint... skaityti daugiau

Sporto naujienos visada tas pats, tik kiti laimėtojai ir kiti skaičiai. Nesvarbu koks sportas. Nebent koks incidentas įvyko.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1504
2. mantioras 1504
3. Tadas Misevičius 1499
4. Giriby 1482
5. Tadux15 1472