G. Russellas: sprendimas dėl kontrakto bus paskelbtas ne anksčiau Spa

G. Russellas: sprendimas dėl kontrakto bus paskelbtas ne anksčiau Spa
logo 2021 Liepos 28 d. 10:28, Williams

George'as Russellas yra vienas iš pagrindinių pretendentų užimti Valtteri Botto vietą „Mercedes“ komandoje, bet kol kas jaunasis britas nelaukia naujienų apie sutartį...

George'as Russellas: „Esu įsitikinęs, kad ateityje aš tikrai atsisėsiu prie bolido su „Mercedes“ varikliu vairo. Aš esu „Mercedes“ sportininkas ir lojalus šiai kompanijai. Tai mano automobilis, mano prekės ženklas. Esu įsitikinęs, kad kitais metais būtinai vairuosiu „Mercedes“, tik nežinau, kokių spalvų bus mašina.

Perėjimas į „Red Bull“? Tai neįmanoma. Kaip jau sakiau, esu „Mercedes“ lenktynininkas, ši kompanija palaikė mane visos karjeros metu, davė man galimybes, kai aš buvau labai jaunas. Žinoma, man malonu girdėti, kad manimi domisi ir kitos komandos, bet esu ištikimas tik „Mercedes“.

Esu 100 proc. pasirengęs atsisėsti prie labai greito bolido vairo ir žengti kitą žingsnį savo karjeroje. Su kiekvienomis lenktynėmis jaučiu, kad esu vis labiau pasiruošęs tam. Pasitikiu savimi ir žinau, ką sugebu. Esu pasirengęs kovoti su pačiais geriausiais pilotais. Per savo karjerą jaunimo serijose esu lenktyniavęs su Maxu Vertappenu, Lando Norrisu ir kitais. Vienintelis, su kuriuo nesu kovojęs, tai – Lewisas Hamiltonas Jis yra geriausias iš pačių geriausių. Bet norint tapti pačiu geriausiu, reikia aplenkti geriausius. Tai vienintelis kelias.

Oficialus sprendimas bus paskelbtas ne anksčiau kaip per savaitgalį Spa Belgijoje. Panašūs dalykai reikalauja laiko. Reikia priimti sprendimą tinkamu momentu, o jis dar neatėjo. Šis sezonas yra įtemptas visoms komandoms ir sprendimas dėl mano karjeros nepriklauso prioritetiniams uždaviniams. Mes dar nepasiekėme sezono pusiaukelės, todėl dabar per daug kalbame apie kitus metus.

Aš noriu nugalėti. „Williams“ šiemet žengė didelį žingsnį į priekį lyginant su 2019 metais. Žinoma, mes kol kas nepasiekėme trokštamų rezultatų, bet su kiekvienomis varžyboms progresuojame“.

Williams Racing
Komanda: Williams Racing 2023 sezono taškai: 1
Variklis: „Mercedes“ Važiuoklė: FW44
Plačiau
George‘as Russellas
Pilotas: George‘as Russellas 2023 sezono taškai:
Komanda: Mercedes Amžius: 25 m.
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Ayrtons 407
2. tevez 403
3. Tomas Gaida 395
4. pofke261 393
5. kylius1978 392