G. Russellas: tikslas – patekti į antrąją kvalifikacijos dalį

G. Russellas: tikslas – patekti į antrąją kvalifikacijos dalį
logo Gegužės 01 d. 10:53, Williams

Po pirmųjų treniruočių „Williams“ ekipa teigia, kad jie tikėjosi daugiau iš savaitgalio pradžios, tačiau George‘as Russellas tikisi, kad šiandien per kvalifikaciją jam pavyks patekti į antrąją jos dalį.

„Williams“ vyriausiasis inžinierius Dave‘as Robsonas: „Džiaugiamės turėdami galimybę vėl sugrįžti į Portugaliją. Trasos dangos būklė kiek pasikeitė lyginant su praėjusiais metais, didžiąją pirmųjų treniruočių dalį mes skyrėme išsiaiškinti, kaip tai paveiks padangas. Mes surinkome daug informacijos apie mašinos elgesį su skirtingų mišinių padangomis ir su skirtingu degalų kiekiu ir panaudosime šią informaciją ruošiantis šeštadieniui. Per pirmąją treniruotę bolidas dirbo gerai, ypač George‘o. Nicholas taip pat kai ką išbandė ir liko patenkintas automobilio elgesiu. Vėsiomis oro sąlygomis padangos dirbo ant ribos ir kai lenktynininkams kas nors trukdė atakuoti, jie iš karto prarasdavo daug laiko rate. Būtent tokių problemų turėjo Latifi.

Antroje sesijoje vėjas sustiprėjo ir mašina pradėjo dirbti kur kas mažiau efektyviai. Kita vertus, Nicholas‘ui buvo komfortiškiau, kadangi tarp sesijų  mes pakeitėme kai kuriuos nustatymus jo mašinoje. Bet mums dar reikės nemažai dirbti norint, kad viskas jį tenkintų, bet mes žinome, kokia kryptimi reikia judėti į priekį. Tikimės neblogai pasirodyti kvalifikacijoje“.

George‘as Russelas (13-tas): „Antroje sesijoje pakilo vėjas ir tokiomis sąlygomis turėjome nemažai problemų. Nenoriu per daug žadėti ir vėliau nepasiekti norimo rezultato, bet jei šiandien vėjas bus mažesnis, mes galime pasirodyti kur kas geriau.

Kadangi čia nemažas aukščių skirtumas, o trasa yra atviroje vietoje, tai jei pučia gūsingas vėjas, tai stipriai jaučiasi. Manau, kad mano užduotis kvalifikacijoje -patekti  į antrąją jos dalį, o sekmadienį tikiuosi pakovoti dėl kelių taškų“.

Williams Grand Prix Engineering Limited
Komanda: Williams Grand Prix Engineering Limited 2021 sezono taškai: 0
Variklis: „Mercedes“ Važiuoklė: FW43B
Plačiau
George‘as Russellas
Pilotas: George‘as Russellas 2021 sezono taškai: 0
Komanda: Williams Amžius: 23 m.
Plačiau
Nicholas Latifi
Pilotas: Nicholas Latifi 2021 sezono taškai: 0
Komanda: Williams Amžius: 25 m.
Plačiau

Komentarai (0)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas