G. Russellas: vieta, kurioje esame, matysis tik kitą savaitę

G. Russellas: vieta, kurioje esame, matysis tik kitą savaitę
logo Vasario 22 d. 08:00, Mercedes-Benz Grand Prix Ltd nuotr.

Bahreine įvykus pirmiems ikisezoniniams bandymams „Mercedes“ bolidą sutiko pakomentuoti George‘as Russellas. Pats britas pirmąją dieną parodė dvyliktą rezultatą.

„Buvo puiku pirmą kartą vairuoti šių metų automobilį. Jau nuo pat pradžių jautėsi, kad turime gerą pagrindą. Įveikėme daug ratų ir turime daug duomenų, kuriuos šį vakarą galėsime peržiūrėti. Dieną baigėme pakankamai geroje vietoje, o per kitas dvi dienas galėsime testuoti kitus aspektus.

Daugiausiai dėmesio skiriame tam, kad galėtume mokytis kartu su šiuo automobiliu, o ne tam, kad jau dabar pasiektume idealius rezultatus. Apskritai šį automobilį vairuoti yra maloniau, lyginant su praėjusių metų bolidu. Žinoma, suprantame, kad svarbiausia yra ne pojūtis, o greitis. Tačiau, kaip sakiau, dabar dėmesį skiriamės mokymuisi.

Šiame bandyme mes tiesiog esame susitelkę į save, o kokioje padėtyje esame, lyginant su kitomis komandomis, sužinosime tik kitą savaitę. Pirmoji diena buvo tikrai teigiama ir nekantrauju penktadienį vėl sėsti į automobilį“, - Kalbėjo G. Russellas.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 1005
2. mantioras 1001
3. Tadux15 1000
4. Kęstutis Šimkus 991
5. Giriby 983