G. Russellas „Williams“ gretose tikisi išbūti iki kontrakto pabaigos (1)

G. Russellas „Williams“ gretose tikisi išbūti iki kontrakto pabaigos
logo 2019 Rugpjūčio 25 d. 11:38, Williams

Šį sezoną „Formulėje-1“ debiutavęs George'as Russellas „Williams“ gretose kol kas rodo stabilesnius rezultatus už patyrusį komandos Robertą Kubicą. Nepaisant to, būtent lenkas kol kas yra iškovojęs vienintelį komandos tašką šiame sezone, todėl jaunasis britas asmeninėje įskaitoje rikiuojasi paskutinėje vietoje.

G. Russellas vis dar priklauso „Mercedes“ komandos struktūrai, tačiau pats britas tikina, kad jis neturėtų palikti „Williams“ ekipos iki kontrakto pabaigos, kuris galios iki 2021 metų sezono pabaigos.

„Faktas yra toks, kaip ir sakė Claire Williams (komandos vadovė - aut. past.), aš pasirašiau trejų metų kontraktą su „Williams“. Taigi, jei nenutiks nieko drastiško, nematau priežasčių, kodėl neturėčiau būti čia dar keletą sezonų“, - bendraudamas su „Motorsport“ sakė G. Russellas.

Britas taip pat tikino, kad pirmąjį sezoną „Formulėje-1“ jam labai padeda palaikymas ir patarimai, kurių sulaukia iš „Mercedes“ ekipos.

„Žinau, kad „Mercedes“ mane palaikys tol, kol rodau stabilų tempą. Tai man suteikia papildomos ramybės, nes galiu visiškai susikoncentruoti į tai, ką turiu padaryti.

Jei savaitgalis nebūna sėkmingas, jie tikrai nekels nereikalingo šurmulio ir neklaus, kas per velniava čia įvyko. Vietoje to „Mercedes“ pasiūlys pagalbą ir duos patarimų, kaip išvengti tokių situacijų ateityje. Tai - puikus būdas tobulėti“, - pridėjo britas.


Populiariausi komentarai (1)
astralas
| 08/25 21:20 Atsakyti
Laiko klausimas kada atsiras Mercedes sudėtyje vietoje Valtteri, jei artimiausiu metu Oconas sutars su Renault
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas