G. Russellui bus skirta starto pozicijų bauda

G. Russellui bus skirta starto pozicijų bauda
logo 2020 Lapkričio 13 d. 13:50, Williams

Williams“ lenktynininkui George'ui Russellui šio savaitgalio Turkijos lenktynėse bus skirta starto pozicijų bauda dėl bolide pakeistų jėgos agregato elementų, kurių keitimų skaičius viršijo nustatytą limitą sezonui.

F-1 atvykus į pirmąsias Turkijos lenktynes nuo paskutiniojo apsilankymo šioje trasoje 2011-iais, „Williams“ komanda patvirtino, kad 1-uoju pilotu laikomo G. Russello bolide ketvirtą kartą bus pakeistas vidaus degimo variklis (angl. ICE), turbokompresorius ir MGU-H modulis. 

Atsižvelgiant į tai, kad visi trys komponentai viršija maksimalų keitimų skaičių leidžiamą ribą, britui bus skirta starto pozicijų bauda, kuri, anot FIA, privers „sekmadienio lenktynėse startuoti iš rikiuotės galo.“

G. Russello pilotuojamame bolide ketvirtąjį kartą bus pakeistas ir MGU-K modulis, tačiau už tai britui bauda pritaikyta nebus, nes pakeitimų skaičiaus riba nebuvo viršyta. 

Jaunasis lenktynininkas 8 iš 13 praėjusių sezono etapų sugebėjo patekti į antrąją kvalifikacijos dalį ir su savo FW43 pasiekti gerų rezultatų. Nors jis turi puikius šansus palankią tendenciją pratęsti šeštadienį laukiančioje kvalifikacijoje, skirta bauda bet kokiu atveju jam galutinėje rikiuotėje pakilti neleis. 


Komentarai (0)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas