G. Russelo išėjimas būtų didelė netektis „Williams“ (1)

G. Russelo išėjimas būtų didelė netektis „Williams“
logo Birželio 15 d. 16:20, Williams

George'as Russellas važiuoja „Willimas“ komandoje jau trečią sezoną ir jam pasibaigus, gali išeiti iš Grove įsikūrusios ekipos. Pats pilotas neseniai pareiškė, kad norėtų pasirašyti ilgametį kontraktą jau artimiausiu metu. Spėjama, kad 2022 m. jis gali atsidurti „Mercedes“ komandoje, su kuria yra susietas sutartimi.

Vienas iš „Williams“ komandos vadovų Dave'as Robsonas mano, kad Russello išėjimas būtų didele netektimi Grovo ekipai. Bet jis nemato kelių, kaip tai galima būtų sutrukdyti.

„Darbas su juo buvo fantastinis nuo pat pradžių, - sakė D. Robsonas. - Buvo akivaizdu, kad jis turi nuostabų vairavimo talentą. Retsykiais komandą kai kas nuvildavo, bet su juo dirbti buvo tikrai šaunu. Žinoma, jo išėjimas taptų dideliu nuostoliu mums – George'as turi įgimtą greitį.

Mes išeikvojome daug laiko ir jėgų, norėdami jam padėti. Todėl būtų labai

gaila jį prarasti taip ir nepasiekus žymesnės sėkmės prie „Williams“ vairo. Tai būtų didelis praradimas, bet mes nieko pakeisti negalime. Pažiūrėsime, kaip viskas susiklostys“.

Robsonas pažymėjo didelį Russello indėlį vystant „Williams“ ekipą per pastaruosius trejus metus, nes tai kiek pagerino šios komandos rezultatus: „2019 m. jis turėjo labai rimtą kovinį krikštą. Jis suprato, kokioje mes esame padėtyje, kokios yra mūsų problemos ir kokių kompromisų mums tenka ieškoti. Šaunu ne tik tai, kad jis savo patarimais ne tik gerino mūsų bolidą, bet ir sustygavo savo santykius su komandos nariais. Darbuotojai klausė jo, o jis patarė rimtus dalykus. Iš pradžių jis ne viską darė teisingai, jam reikėjo kiek laiko, norint viską suprasti“.

Williams Grand Prix Engineering Limited
Komanda: Williams Grand Prix Engineering Limited 2021 sezono taškai: 0
Variklis: „Mercedes“ Važiuoklė: FW43B
Plačiau
George‘as Russellas
Pilotas: George‘as Russellas 2021 sezono taškai: 0
Komanda: Williams Amžius: 23 m.
Plačiau

Komentarai (1)
nma
IP: 8c1c9b2 | 06/16 14:07 Atsakyti
netikiu, kad važiuos vienoje komandoje su Mr. Bleklaifsmeteriu
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas