G. Steinerio kritika M. Schumacheriui įžeidė jo dėdę Ralfą (30)

G. Steinerio kritika M. Schumacheriui įžeidė jo dėdę Ralfą
logo Birželio 15 d. 13:00, Haas / LAT Photo

Buvęs „Haas“ vadovas Guentheris Steineris prieš porą metų iš komandos atleido Micką Schumacherį. Tuomet italas gana griežtai peikė vokietį ir ne kartą pareiškė, jog suteikti jam vietą buvo klaida. Panašu, kad G. Steineris savo pozicijos nepakeitė – Micką jis kritikuoja ir toliau.

Pastaruoju metu pradėjo sklisti kalbos, jog M. Schumacheris kitąmet gali gauti vietą „Alpine“. Šiuo metu jis vairuoja šios komandos bolidą WEC čempionate, o komandos vadovas Bruno Faminas jau kelissyk pabrėžė, kad ekipa tikrai patenkinta vairuotojo darbu.

Visgi, kalbėdamas „The Red Flag“ tinklalaidėje G. Steineris rekomendavo „Alpine“ į atsilaisvinančią Estebano Ocono vietą paieškoti kitų variantų.

„Komanda turi pasiimti geriausią įmanomą vairuotoją, kokį tik gali rasti. Manau, kad turime pakankamai vairuotojų, kurie rezultatais rodo, kad yra geri. Darbinės komandos privalo ieškoti geriausio varianto“, - turėdamas omenyje, jog „Alpine“ neturėtų kviestis M. Schumacherio, kalbėjo G. Steineris.  

Šis pareiškimas nepraslydo pro buvusį F-1 pilotą, Micko dėlę Ralfą Schumacherį. Jis griežtai atkirto G. Steineriui ir pareiškė, jog su šiuo specialistu daugiau niekada nebedirbs RTL televizijos eteryje.

„Pamažu pradedu jausti, kad jis tiesiog nori užkirsti kelią Micko sugrįžimui. Juk jeigu sugrįžęs Mickas pasirodytų gerai, tuomet Steineris liktų kvailio vietoje. Galbūt ponui Steineriui reikėtų pagalvoti apie tai, kodėl „Haas“ komanda po jo pasitraukimo rodo kur kas geresnius rezultatus.

RTL, kaip ir pats ponas Steneris, žino mano nuomonę. Daugiau jokių bendrų pasirodymų prieš kamerą su šiuo žmogumi nebus. Bahreine aš nusileidau ir sutikau filmuotis, bet dabar tai nebeįmanoma. Šiuo atžvilgiu esu nuoseklus“, - pareiškė R. Schumacheris.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
kart
IP: ff4c1cb | 06/15 13:31 Atsakyti
Nepaisant to, kiek ten tas Mikas gali ar negali, Netflixo žvaigždė Steineris seniai skraido kosmose ir buvo tik laiko klausimas, kada bus praspirtas iš Haas.

"Juk jeigu sugrįžęs Mickas pasirodytų gerai, tuomet Steineris liktų kvailio vietoje." - 100%.

Arba Steineriui laikas atvirai pasisakyti, kas ten buvo su tuo Miku, arba užsičiaupti ta tema aplamai. Akivaizdu, kad ten kažkas buvo rimčiau nei tik sudaužyti bolidai, juolab, kad Mikas ten važiavo su savo rėmimu ir tikrai daugiau sutaupė komandai, nei Grosjean'ų ar Magnusen'ų daužymaisi savo laiku.

Toks vaizdas, kad Mikas jį pasiuntė nafik po to epizodo, kai kažkuriame etape neapkeitė su Magnusenu trasoje, po ko ir prasidėjo vis aštresni Steinerio pasisakymai žiniasklaidoje. Gal tik sutapimas, bet tiek Steineris su charakteriu, tiek Mikas, tad nenustebčiau, kad jie turėjo nemažai prieštaravimų vienas kitam.
kart
IP: ff4c1cb | 06/15 16:53 Atsakyti
Aivaras1
06/15 15:58

cia gal nereiktu dramatizuoti taip. niekam cia labai gal nera idomu ve... skaityti daugiau

Jeigu visame peletone važiuotų vien tik talentai, tai niekas to Miko nepasigestų. Šiuo metu, peletonas pilnas lavonų, kurių niekas net neprisimins ir jie įdomūs tik savo šeimos nariams, bet matai Mikas, kurio pavardė žinoma visame pasaulyje, nuo Šiaurės Korėjos iki Peru, ir visi pasiruošę mokėti pinigus, jog pamatytų kaip jų dievuko atžala lenktyniauja, nevertas gauti vietos, nes ale neturi ką pasiūlyti. Absurdas.

Miko crashas sugeneruoja visai sporto bendruomenei turbūt daugiau pinigų, nei lavoninis Seargantas važiuodamas taškuose.
Net nevažiuodamas F1 jis yra populiaresnis ir generuoja kelis kartus didesnį susidomėjimą, nei didžioji dalis dabartinių draiverių.

Tad apie ką dar tu čia kalbi, kad jis neturi ką pasiūlyti? Neturi nebent pasiūlyti tiems, kurie per kvaili visa tai monetizuoti.

Galvojat Toto pasiėmė jį po savo sparnu, nes pagailo?
kart
IP: ff4c1cb | 06/15 14:50 Atsakyti
eustachijus
06/15 14:38

Kada čia buvo tie herojų laikai? Kaip bebūtų su batsiuviu vyresniu... skaityti daugiau

Šituos savo kliedesius gali pasakot draugeliams prie savo kaimo myžalinės.
tech
IP: 108d424 | 06/16 08:23 Atsakyti
kart
06/16 02:53

Nu nu, papasakok apie tuos dabartinius trendus čia visiems... :))) No... skaityti daugiau

Sulygino musu kaimuko lenktynininkus, su F1. Gerai cia. O apie tai, kad Sch nei marketingo prasme, nei sportine F1 nereikalingas.dabar fanai gyvena Verstapenu, Leclercu, Norisu, o ne svvaiciojimais apie is google girdeta Sumacheri, su viltimi matyt tevo pavarde bolide :)) juolab, kai su tevu sieja tik pavarde, o ne sugebejimai. Kazkada ir B Senna toks vaziavo. Nedeliverino ir ismestas buvo ksip ir Schumis
kart
IP: ff4c1cb | 06/15 14:22 Atsakyti
Aivaras1
06/15 13:50

as susirades toki ispudi, kad sumakerio senojo fanai turi ta wishful t... skaityti daugiau

Gerai, kad Magnusenas vis dar dominuoja ir nusipelnęs vietos. Su tokia tavo logika, tai ne su vienu pilotu jau seniai turėjo būti atsisveikinta. Deja, šitas biznis veikia kiek kitaip, ypač po to kai atėjo Liberty. Pamirškit tuos herojų laikus. Reikia ne tik tų kurie kažkiek važiuot moka, bet ir tų, kurie geba parduoti produktą.
Aivaras1
IP: 81e968b | 06/15 15:58 Atsakyti
kart
06/15 14:22

Gerai, kad Magnusenas vis dar dominuoja ir nusipelnęs vietos. Su toki... skaityti daugiau

cia gal nereiktu dramatizuoti taip. niekam cia labai gal nera idomu vertas nevertas. as kiek kitaip statyciau klausima - ar kam nors jo reikia? o jeigu reikia, tai del ko? ir atsakymai galbut padiktuotu visa realybe. o ji tokia, kad kaip tu ir sakai, siais laikais yra 3 kategorijos - pay driveriai, tie, kurie deliverina ir jauni talentai (kates maise). tai man ganetinai aisku, kad mikas nei vienai kategorijai jau nebepriklauso. nu pats pagalvok, va imam audi pavyzdi. vokieciu brendas tralialia. ir paeme ka? hulkenberga! ta, kuris jau gyvenime nieko daugiau neparodys nei parode. saulelydis faktiskai. kodel ne mika? jei jis toks perspektyvus, vokietis ir dar su pavarde...magnuseno irgi nebeliks, turbut, nes pakeis pay driveris.
La Form
IP: 0fbd61a | 06/15 17:58 Atsakyti
Ar tai reiškia, kad nuo kitų metų nebematysime Schumacherių F-1? Vienas nelenktyniaus, kitas nekomentuos.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 2118
2. mantioras 2064
3. Beržas 2063
4. Valode 2062
5. Giriby 2061