G. Steineris: aš pasiūliau G. Haasui pakviesti debiutantus (1)

G. Steineris: aš pasiūliau G. Haasui pakviesti debiutantus
logo Sausio 21 d. 12:32, Haas F1

Šiais metais „Haas“ komandoje lenktyniaus du debiutantai. Komandos vadovas Guentheris Steineris pareiškė, kad tokia idėja iškilo vasarą, bet komandos savininkas Gene Haasas ilgai abejojo.

Guentheris Steineris: „Vasaros pradžioje mes su Gene Haasu ilgai svarstėme, ką galime pagerinti komandoje ir kaip toliau tęsime darbus. Aš pasiūliau jam pakviesti du debiutantus, tačiau galutinis sprendimas buvo priimtas tik spalio viduryje, kitaip mes būtumėm anksčiau informavę Grosjeaną ir Magnusseną, kad nežadame su jais tęsti bendradarbiavimo.

Aš paaiškinau Gene, kaip noriu pasielgti. Tai sprendimas ilgalaikei perspektyvai. Mums reikia žengti žingsnį atgal, kad vėliau galėtumėm progresuoti. Tokis yra mūsų tikslas. Bet kokiu atveju aš esu prieš vienerių metų kontraktus, net su patyrusiais pilotais – kol jie adaptuosis, vis tiek praeis pusė metų. Dabar mes gi turime vienerius metus paskirti lenktynininkų mokymui, kad jau 2022 metais galėtumėm siekti rezultatų.

Man svarbiausia iš visų, kad Mickas Schumacheris – greitas pilotas. Viską likusį aš galėsiu pataisyti. Jei jam trūktų greičio, tai aš negalėčiau jam niekuo padėti. Būtent todėl aš tikiu juo“.


Komentarai (1)
tribeca
IP: baed510 | 01/21 19:12 Atsakyti
Tai stai kas kaltas kad automobilis kelmas - patyre pilotai. Jau 2022 kaip des i prizininkus, tik laikykis.
×

TOP naujienos