G. Steineris: beveik neturime šansų pasivyti „Williams“

G. Steineris: beveik neturime šansų pasivyti „Williams“
logo 2021 Rugpjūčio 05 d. 10:57, Haas / LAT Photo

Vengrijoje abu „Williams“ pilotai finišavo taškų zonoje, o po Sebastiano Vettelio diskvalifikacijos savo taškų kraitį jie padidino iki dešimties. „Haas“ komandos vadovas Guentheris Steineris pripažįsta, kad dabar jie jau neturi šansų pasivyti konkurentų.

Guentheris Steineris: „Aš realiai žiūriu į situaciją: mes beveik neturime šansų pasivyti „Williams“. Jie ir patys nesitikėjo, kad uždirbs tiek daug taškų. Šios komandos sportininkai šauniai padirbėjo ir atsidūrė reikiamoje vietoje reikiamu laiku. Automobilių sporte taip būna. Būtent todėl aš nuolat kartoju, kad reikia visada atiduoti 100 proc. jėgų varžybose. „Williams“ sėkmingai pasinaudojo šansu uždirbti tiek daug taškų. Asmeniškai aš nestatyčiau savo pinigų už tai, kad mes sezono pabaigoje galime aplenkti juo pagal taškų skaičių.

Labai gaila, kad Vengrijoje Nikita Mazepinas pateko į avariją tiesiog serviso juostoje. To neturėtų būti. Bet ir be šio incidento mes turėjome mažai šansų gauti taškų. Bet labiausiai gaila dėl to, kad Mazepinui teko praleisti dar vieneriais lenktynes, kuriose jis galėjo daug ko išmokti. Tai mane jaudina labiau nei neuždirbti taškai. Tikiuosi, mes visi iš to padarysime išvadas“.

Haas F1 Team
Komanda: Haas F1 Team 2023 sezono taškai: 8
Variklis: „Ferrari“ Važiuoklė: VF-21
Plačiau
Nikita Mazepinas
Pilotas: Nikita Mazepinas 2023 sezono taškai:
Komanda: Amžius: 24 m.
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Ayrtons 407
2. tevez 403
3. Tomas Gaida 395
4. pofke261 393
5. kylius1978 392