G. Steineris: Grosjeanas tapo kur kas ramesnis (1)

G. Steineris: Grosjeanas tapo kur kas ramesnis
logo Sausio 11 d. 06:00, Haas/LAT Images

Radijo pokalbių su komanda metu Romainas Grosjenas kartais pradeda šaukti bendraudamas su savo inžinieriumi, o transliacijų režisieriai tuo dalinasi su žiūrovais. „Haas“ komandos vadovas Guentheris Steineris tame nemato nieko blogo, kad jo lenktynininkas atvirai reiškia emocijas.

Guentheris Steineris: „Mes leidžiame pilotams būti pačiais savimi. Aš negaliu paprasčiausiai Romainui pasakyti, kad jis nusiramintų, kadangi tai nesuveiks. Mes galėtumėme paprasčiausiai išjungti radijo pokalbius, bet sąmoningai to nedarome. Aš manau, kad emocijos prie vairo – taip pat yra lenktynių dalis.

Bet Romainas tapo kur kas ramesnis. Spėju, kad jis suprato, kad šaukti yra beprasmiška. Komanda tęsia savo darbą, nors mus kai kas ir liūdina. Spauda iš Romaino padarė „Dramos karalių“, tačiau mes stengiamės spręsti iškylančias problemas. Spėju, kad Grosjeanas suprato mūsų požiūrį.

Jei sulyginsime jo bendravimo su komanda manierą pernai ir užpernai metais, tai skirtumas yra akivaizdus. Dabar jo reakcija yra daugiau išlaikyta, bet vien tik todėl, kad mes leidžiame jam būti pačiu savimi. Spėju, kad žmonės iš jo aplinkos irgi uždavinėjo klausimus, ar iš tikrųjų reikia tokiu tonu bendrauti su komanda. Kol niekas nepereina prie asmeniškumų ir nepradeda įžeidinėti, viskas yra tvarkoje“.

Guentheris Steineris taip pat pakomentavo aštrius santykius tarp Kevino Magnusseno ir Nico Hulkenbergo po Vengrijos GP etapo, kai šiedu pilotai nevyniojo žodžių į vatą. „Ne Kevinas tai pradėjo. Neteisinga ir nesąžininga yra aiškintis santykius per TV interviu. Nico galėjo išsakyti savo nuomonę Kevinui vėliau, tačiau jei jūs viešai kam nors metate kaltinimus, tai turite būti pasiruošęs sukaukti ir atsakymo. Toks gyvenimas.

Kiekvienas gali turėti savo nuomonę. Aš manau, kad Kevinas per griežtai sureagavo, bet tokie dalykai nevyksta labai dažnai. Iš tiesų, Magnussenas yra geras žmogus, tai tebuvo tik emocijos“.

Komentarai (1)


Hacpatb
| Sausio 13 d. 03:01
Manau kad žiniasklaida originale padarė "drama queen'

F-1.lt pulsas