G. Steineris: Hamiltonas priėmė teisingą sprendimą (1)

G. Steineris: Hamiltonas priėmė teisingą sprendimą
logo Kovo 28 d. 14:00, MoneyGram Haas F1 Team

„Mercedes“ ekipa po šio sezono neteks savo pagrindinio veido, kadangi Lewisas Hamiltonas jau yra sudaręs sutartį su „Ferrari“. Prieš sezoną šis daugkartinio čempiono žingsnis buvo kvestionuojamas, tačiau po sunkaus „sidabrinių strėlių“ sezono starto vis daugiau ekspertų teigia, jog britas priėmė teisingą sprendimą. Dabar apie tai prakalbo buvęs ilgametis „Haas“ vadovas Guentheris Steineris.

„Atrodo, kad jis priėmė teisingą sprendimą. Jis teisingai pasielgė, kai paliko „McLaren“ ir prisijungė prie „Mercedes“. Todėl, galbūt, jis teisingai pasielgė ir šį kartą.

Manau, kad pagrinde jam tai yra susiję su naujo iššūkio paieškomis. Jis „Mercedes“ praleido vienuolika metų ir laimėjo šešis čempiono titulus. Neabejoju, kad jo ir komandos vadovų santykiai yra geri, todėl viską lemia kiti dalykai. Tai tiesiog yra viena paskutinių jo karjeros fazių, todėl reikia naujo iššūkio.

Gana akivaizdu, kad paskutinis iššūkis yra „Ferrari“. Kiekvienas sportininkas jaustųsi maloniai turėdamas tokią galimybę“, - kalbėjo G. Steineris.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Hat
IP: a1864ae | 03/30 06:46 Atsakyti
Atsrado dar vienas pranasas, kuri mums pastoviai kisat. Baikit tyciotis su tuo Steineriu.Jeigu jis Jums toks svarbus, pasikabinkit jo portreta miegamajame.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 1005
2. mantioras 1001
3. Tadux15 1000
4. Kęstutis Šimkus 991
5. Giriby 983