G. Steineris: mums reikia pilnavertiško tvarkaraščio (1)

G. Steineris: mums reikia pilnavertiško tvarkaraščio
logo Gegužės 16 d. 11:41, Pirelli

„Formulė-1“ kol kas oficialiai nepristatė atnaujinto 2020 metų sezono tvarkaraščio, bet jau yra žinomos ketverių lenktynių datos – liepos 5 ir 12 d. Austrijoje ir liepos 26 bei rugpjūčio 2 d. Didžiojoje Britanijoje. „Haas“ komandos vadovas Guentheris Steineris tikisi, jo šiemet pavyks surengti pilnavertišką sezoną, kadangi finansine prasme yra blogiau surengti vos kelis etapus nei jų nerengti visai.

Guentheris Steineris: „Manau, kad komandos išgyvens, jei šiemet apskritai nebus lenktynių. Bus kur kas blogiau, jei mes surengsime aštuonis GP, tam išleisdami labai daug pinigų ir iš to gausime minimalias pajamas. Jei nedalyvauji lenktynėse, tai neišleidi pinigų, neperki naujų atsarginių detalių.

Mes „įšaldėme“ kitų metų bolido modernizaciją ir tikiuosi, kad planas suorganizuoti 15 GP etapų suveiks. Visi yra tuo suinteresuoti – mums reikia arba pilnavertiško tvarkaraščio, arba nieko.

Žinoma, nieko gero tame, kad tribūnose nebus sirgalių, bet mes esame įsipareigoję prieš žiūrovus ir privalome dalyvauti varžybose. Esmė ne vien komandose, bet ir sirgaliuose. Mes esame nusivylę dabartine situacija, tačiau negalime pamiršti milijonų sirgalių, kurie žiūri lenktynių transliacijas ir mes turime padaryti viską, kad jie būtų patenkinti.

Sirgaliai mėgsta „Formulę-1“, priešingu atveju jie visai nežiūrės lenktynių. Todėl mes esame atsakingi ir tikiuosi, jog mums viskas pavyks“.


Komentarai (1)
Norge
| Gegužės 16 d. 13:16
idomu kaip is tikruju yra. tai, ka sako steineris, suprantama, bet visiskai neivykus sezonui butu apvali baronka ir liberty tai ar geriau ta trumpa daryti ir gauti ismokas, ar visgi to trumpo sez ismokos nepadengtu dalyvavimo islaidu? ir klausimas ar reiktu moketi personalui ir pilotams, jei sez neivyktu. nu 100 klausimu i kuriuos galima atsakyti tik turint pilna info
logo rėmėjas
×

F-1.lt pulsas