G. Steineris neduoda jokių pažadų (1)

G. Steineris neduoda jokių pažadų
logo 2020 Gruodžio 27 d. 09:32, LAT Photo

Haas“ komandos vadovas Guentheris Steineris nepuoselėja jokių iliuzijų dėl 2021 metų, teigdamas, kad amerikiečių komandos laukia dar vienas sunkus sezonas.

2020 metais komanda pasirodė labai silpnai, iš dalies tai buvo susiję ir su neefektyvia „Ferrari“ jėgaine: „Haas“ lenktynininkai uždirbo tik 3 taškus ir užėmė priešpaskutinę vietą Konstruktorių taurės įskaitoje. Verta prisiminti, kad dar 2018 metais „Haas“ sezoną užbaigė gana aukštoje 5-toje vietoje.

Ekipoje kitą sezoną pasikeis abu pilotai: Romainą Grosjeaną ir Keviną Magnusseną pakeis Mickas Schumacheris ir Nikita Mazepinas, o nepatyrę lenktynininkai – dar vienas faktorius, kuris negalės neatsiliepti rezultatams.

„Žinau, kad priekyje laukia dar vienas sunkus sezonas, bet mes kol kas nežinome tik vieno: koks bus problemų mastelis, - pripažino G. Steineris. – Bet žinoma, mes privalome gerai atlikti savo darbą ir padaryti bolidą bent kiek efektyvesniu.

Mes dėsime visas pastangas, kad per labai trumpą laiką, kuris liko iki sezono pradžios, pasiektumėm maksimalios pažangos. Tai vienintelis dalykas, kurį mes galime padaryti dabar. Nors vienareikšmiška, kad laukia sunkus metas, nes mums teks lenktyniauti su automobiliu, kurio pagrindas yra ne pats konkurencingiausias modelis. Nenoriu nieko žadėti dėl rezultatų, bet manau, kad jie nebus aukšti“.


Komentarai (1)
ddt
IP: 21ec4ad | 12/27 10:49 Atsakyti
O aš tai kažko įtariu, kad automobilis/bolidas bus tooooli gražu ne pagrindinis jų 2021 sezono rūpesčių highlight'as :)
×

TOP naujienos