G. Steineris: nesitikėjome tiek daug problemų (3)

G. Steineris: nesitikėjome tiek daug problemų
logo Liepos 07 d. 11:20, Haas

Pirmasis naujojo sezono etapas Spielberge „Haas“ komandai baigėsi dvigubu pasitraukimu – Romainas Grosjeanas ir Kevinas Magnussenas nebaigė lenktynių atsisakius stabdžiams. Komandos vadovo Guentherio Steinerio žodžiais tariant, toks didelis problemų mastelis jiems tapo tikru siurprizu.

Guentheris Steineris: „Stabdžiai perkaito gana greitai, bet mes neįsivaizdavome, kad tai prives prie tokių pasekmių. Mes stengėmės nuvažiuoti iki finišo ir negalvojome, kad situacija vystysis pagal tokį dramatišką scenarijų – kad stabdžiai neatlaikys.

Stabdžiai buvo ne tik perkaitę, bet ir susidėvėję. Dar reikės išsiaiškinti, kodėl taip atsitiko. Mes buvome beveik įsitikinę, kad sugebėsime nuvažiuoti iki finišo. Stabdžiai visada būdavo mūsų ekipos problema, bet mes nelaukėme, jog šios problemos bus tokios globalios.

Gali būti, yra bėdų su duomenų koreliacija. Mes žinojome, kad karščio sąlygomis stabdžiai veiks ant ribos, bet nenuspėjome, kad būsime ant pačio ribos krašto ir net peržengsime jį. Suprantama, mums padės tai, kad kitos varžybos vėl įvyks Spielberge ir mes jau turėsime labai svarbios informacijos. Bet reikės dar išsiaiškinti, kodėl skaičiavimai prasilenkė su realybe.

Manau, kad mes galėsime pasiekti daugiau iš mašinos. Manęs ypatingai nejaudina, jog po kelių dienų mes turėsime vėl lenktyniauti toje pačioje trasoje. Atvirkščiai – džiaugiuosi, kad mes turėsime progą pasiekti daugiau kitame etape“.


Komentarai (3)
Senas_Kareivis
IP: fa3679c | 07/07 11:30 Atsakyti
Ką čia ir pakeis tos kelios dienos, jei jau 4 metus stabdžiai problema
Micius
IP: 15d615f | 07/07 13:16 Atsakyti
Nežinau jokios kitos komandos, kuri eilę sezonų vargsta su stabdžiais.... Negi čia toks sudėtingas reikalas, jei per tiek metų inžinieriai nesugeba suvaldyti situacijos.
BR
IP: 8bd5d86 | 07/07 13:23 Atsakyti
na, jei gaudė tūkstantąsias ir pamažino su aušinimo angų plotu, tai kelios dienos net perdaug laiko, dar sugalvosi vietoj senos detalės laužymo naują pasigaminti.
×

TOP naujienos