G. Steineris pasitiki abiem jaunuoliais (1)

G. Steineris pasitiki abiem jaunuoliais
logo Sausio 09 d. 10:54, Haas / LAT Images

Nauja „Haas“ komandos pilotų sudėtis kelia susidomėjimą dėl dviejų priežasčių – visų pirma, „Formulėje-1“ debiutuose Mickas Schumacheris, antra – jo ekipos partneriu taps dar vienas pasaulio čempionato naujokas, rusas Nikita Mazepinas, kuris pernai, lenktyniaudamas „Formulėje-2“, pasirodė kaip labai drąsus ir gal net agresyvus lenktynininkas. Be to, dėl savo elgesio Nikita jau nusipelnė gan neigiamos reputacijos.

„Haas“ vadovas Guentheris Steineris puikiai supranta, kad darbas su dviem debiutantais bus pakankamai sunkus, bet svarbiausia – bus bÅ«tina kontroliuoti situaciją, kadangi du nepatyrę, bet labai ambicingi sportininkai stengsis aplenkti vienas kitą, o tai gali privesti prie sudėtingų situacijų – avarijų ir pan.

„Konkurencija visuomet skatina verslą, jei ji išlieka teisinguose rėmuose, - kalbėjo G. Steineris „Auto Bild“ žurnalui. – Jei situacija taps nekontroliuojama, aš vienareikšmiškai įsikišiu. Bet nemanau, kad tai bus bÅ«tina. Aš pasitikiu abiem pilotais“.

Steineris, kalbėdamas apie jaunų lenktynininkų sugebėjimą greitai adaptuotis prie „Formulės-1“ reikalavimų, pateikė Charleso Leclerco pavyzdį, kuris debiutiniais 2018 metais patirties sėmėsi „Sauber“ komandoje: „Pirmose lenktynėse jis nebuvo greitesnis už savo komandos draugą Marcusą Erricsoną, bet mokėsi labai greitai. Tai yra bÅ«tent tai, ko aš visų pirma laukiu iš Micko. Esu įsitikinęs, kad antroje sezono dalyje pas mus jau bus du sportininkai, kurie puikiai žino, ką ir kaip reikia daryti.

O 2022 m mes turime pasiekti naują lygį ir įrodyti, ką šie du jaunuoliai sugeba. MÅ«sų darbas yra juos treniruoti ir sukurti jiems tinkamą bolidą, kuris leistų pademonstruoti meistriškumą. O tada jau jie patys taps savo likimo kalviais“.


Komentarai (1)
ddt
IP: 21ec4ad | 01/09 14:32 Atsakyti
Nematau daug problemų, jei jaunuoliai stengsis aplenkti vienas kitą. Matau didesnę problemą su tuo, kad vienas iš jų jau stipriai pagarsėjęs suicidiniu žudymo refleksu
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas