G. Steineris: turėsime progresuoti 2020 metais (4)

G. Steineris: turėsime progresuoti 2020 metais
logo Vasario 27 d. 20:58, Haas

Praėjęs sezonas buvo pats blogiausias „Haas“ komandos istorijoje – komanda užėmė priešpaskutinę vietą Konstruktorių taurės įskaitoje, nors 2018 m. užtikrintai buvo penkta. Per bandymus Barselonoje komandos vadovas Guentheris Steineris pareiškė, kad negalima kartoti pernai metų nesėkmės.

Guentheris Steineris: „Haas“ komandos savininkas  Gene Haas‘as nekelia jokių reikalavimų, kad ekipa užimtų kokią nors konkrečią vietą – mes paprasčiausiai turime pasirodyti geriau nei pernai. Pakilimai ir nuopuoliai pernai išvargino komandą – kai jūsų komanda yra tarp greičiausių kvalifikacijoje, bet po 20 lenktynių ratų jūs atsiduriate paskutinėje vietoje, tai nėra itin malonu.

Mes norime sugrįžti į tas pozicijas, kuriose ir turėtumėm būti. Net jei mums nepavyks pademonstruoti 2018 m. sportinės formos, mes norime stabiliai progresuoti lenktynių savaitgalių metu ir rodyti kiek įmanoma aukštesnius rezultatus“.

Komentarai (4)


deivec
| Vasario 28 d. 12:08
Oho pasirodo yra lenktyniniku trukumas
De vries
Vergne
Hulkas

Viena pakeitis kitas turetu temptis jeigu laikyti gera greiti
tribeca
| Vasario 28 d. 07:08
Kaip tai i kokius keisti, zinoma i tokius kurie irgi atsinesa i komanda maisus pinigu, bet kad butu greitesni ir ne tokie avaringi, o bent vienas, pageidautina, butu is JAV.
neonas
| Vasario 28 d. 00:30
Aza
| Vasario 27 d. 23:15

Visu pirma lenktyninkus reiktu keisti norint progreso.

Atsibusk. I kokius keisti, ar i tuos kurie susimoka uz lenktyniavima?... Su tokiu poziuriu pakeistumet ir D. Ricciardo Renault komandoje kokiu nors piniguociu/grybu
Aza
| Vasario 27 d. 23:15
Visu pirma lenktyninkus reiktu keisti norint progreso.
×

F-1.lt pulsas