G. van der Garde‘as: G. Russellas neatstovaus „Mercedes“ tol, kol ten bus L. Hamiltonas

G. van der Garde‘as: G. Russellas neatstovaus „Mercedes“ tol, kol ten bus L. Hamiltonas
logo 2021 Liepos 26 d. 22:00, Williams

Nyderlandų sportininkai išsakė savo nuomonę apie tai, kokia ateitis laukia dabartinio „Williams“ piloto George‘o Russello ir „Formulėje-E“ lenktyniaujančio Nycko de Vrieso.

Buvęs F-1 lenktynininkas Giedo van der Garde‘as pareiškė, kad G. Russello „Mercedes“ komandoje nepamatysime tol, kol jai atstovaus Lewisas Hamiltonas.

Minėtoji ekipa jau pasirašė naują dviejų metų trukmės sutartį su L. Hamiltonu. Dabar liko tik išsiaiškinti kas taps brito komandos draugu. Ne paslaptis, jog „Mercedes“ svarsto Valtteri Botto ir G. Russello kandidatūras.

Daugelis „Mercedes“ komandoje norėtų pamatyti G. Russellą, tuo tarpu V. Bottas yra siejamas su „Alfa Romeo“ ekipa.

Tačiau atsižvelgęs į tai, kad L. Hamiltonas lieka „Mercedes“ ekipoje, G. van der Garde‘as abejoja, jog pastarojoje komandoje kitais metais pamatysime G. Russellą.

„Nesu tuo tikras.“, - duodamas interviu „Ziggo Sport“ sakė G. van der Garde‘as.

„Russello „Mercedes“ komandoje nepamatysime tol, kol jai atstovauja Lewisas Hamiltonas. Manau, kad jis tiesiog liks „Williams“ ekipoje.“

Kadangi vis netyla kalbos apie galimą G. Russello perėjimą į „Mercedes“, imta spėlioti kas galėtų pakeisti britą „Williams“ ekipoje. Pastaruoju metu su britų komanda yra siejamas N. de Vriesas, šiemet lenktyniaujantis „Formulės-E“ čempionate, kuriame gina „Mercedes“ komandos garbę.

G. van der Garde‘as abejoja, jog N. de Vriesą pamatysime „Formulėje-1“.

„Nemanau, jog tai įvyks. Taip, jis turi viską ko reikia, kad galėtų lenktyniauti F-1. Bet Nyckas yra pasirašęs sutartį su „Mercedes“, kurios garbę gina „Formulės-E“ čempionate. O WEC čempionate jis turi sutartį su „Toyota“. Manau, kad jis ir toliau liks lenktyniauti „Formulėje-E“.

Tuo tarpu kitas Nyderlandų lenktynininkas Richardas Verschooras mano, kad daugiausiai šansų atsidurti „Williams“ ekipoje turi „Alpine“ globotinis Guanyu Zhou, šiemet lenktyniaujantis F-2.

„Manau, kad jis tikrai turi šansų. Viena iš pagrindinių priežasčių - su savimi į komandą jis gali atsinešti nemažai pinigų“, - teigė R. Verschorras.

Jau anksčiau buvo pasklidusi informacija, kad „Alpine“ buvo susisiekusi su „Williams“ atstovais dėl galimybės G. Zhou kitais metais atstovauti britų ekipai.

George‘as Russellas
Pilotas: George‘as Russellas 2023 sezono taškai:
Komanda: Mercedes Amžius: 25 m.
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Ayrtons 407
2. tevez 403
3. Tomas Gaida 395
4. pofke261 393
5. kylius1978 392