G. Zhou: Monrelyje viskas bus kitaip

G. Zhou: Monrelyje viskas bus kitaip
logo Gegužės 27 d. 15:53, Sauber nuotr.

Po Monako GP etapo „Sauber“ liko vienintelė komanda „Formulėje-1“, kuri dar nėra uždirbusi taškų šiame sezone. Valtteri Bottas finišavo 13-tas, o Guanyu Zhou – 16-tas, tačiau abu sportininkai viliasi, jog Kanadoje rezultatai bus geresni.

Gyanyu Zhou: „Mano diena buvo labai nuobodi. Starte tapau Perezo, Magnusseno ir Hulkenbergo susidÅ«rimo liudininku – viskas įvyko tiesiog prieš mano akis. Džiaugiuosi, kad po tokios žiaurios avarijos jie visi savarankiškai išlipo iš mašinų.

Po restarto visi stengėsi nuvažiuoti iki finišo – visi buvo lygiose sąlygose ir mes negalėjome nieko padaryti. Ferando Alonso sulaikė labai didelę grupę mašinų, kad jo komandos draugas galėtų kiek atsiplėšti. Todėl mes visi važiavome bolidų traukiniu be galimybės aplenkti.

Gali bÅ«ti, kad lenktynės bÅ«tų kur kas įdomesnės – jei ne raudonos vėliavos, tai mes galėjome pamatyti įvairiausias strategijas, tačiau tik ne vakar. Trasa Monake visada bÅ«davo sudėtinga mÅ«sų komandai – mums dar reikia išsiaiškinti, kodėl „Sauber“ turi problemų tokio tipo trasose.

MÅ«sų laukia daug darbo, tačiau komanda žino, kad Monrealyje viskas bus kitaip“.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1661
2. Tadas Misevičius 1633
3. Beržas 1627
4. Giriby 1621
5. mantioras 1621