Gandas: „Aston Martin“ technikos direktorius pereis į „Alpine“

Gandas: „Aston Martin“ technikos direktorius pereis į „Alpine“
logo Sausio 23 d. 12:03, Aston Martin F1

Gandas, kad „Aston Martin“ komandos technikos direktorius Andrew'as Greenas pasitrauks paskui buvusį komandos bosą Otmarą Szafnauerį, turi rimto pagrindo. Ispanijos laikraštis „Marca“ tvirtina, kad A. Greenas ne tik išeis iš „Aston Martin“, bet ir iš karto pereis į „Alpine“ komandą. Kiek anksčiau žiniasklaida rašė, kad prancūzų gamyklinei komandai netrukus pradės vadovauti buvęs „Aston Martin“ generalinis direktorius Otmaras Szafnaueris.

Tuo tarpu „Aston Martin“ jau surado pamainą A. Greenui. Nuo balandžio 2 d. technikos direktoriumi taps Danas Fallowsas, iki tol dirbęs „Red Bull“ aerodinamikos skyriaus vadovu. Oficialiame „Aston Martin“ pranešime apie šio brito paskyrimą į pareigas nieko nepaminėta apie A. Greeną, tačiau atrodo, kad D. Fallowsas dirbs ne kartu su Greenu, o vietoje jo.

Įdomu ir tai, kad minėtas ispanų laikraštis „Marca“ kalba apie itin tvirtas „Alpine“ komandos vadybos vadovo Davide Brivio pozicijas. Italas į prancūzų kolektyvą perėjo iš „MotoGP“ „Suzuki“ komandos ir visus praėjusius metus buvo kalbama, kad jis neva nori sugrįžti į motociklų sportą. Tačiau dabar, sprendžiant iš aplinkybių, to nebus.

Verta priminti, kad nuo šių metų pradžios „Alpine“ komandoje vykdomojo direktoriaus pareigų jau neteko Marcinas Bodkowski, o taip pat ekipos patarėjas ir nevykdomasis direktorius Alainas Prostas. Labai didelė tikimybė, jog netrukus „Alpine“ komandai pradės vadovauti O. Szafnaueris, tačiau reikia palaukti oficialaus pranešimo šia tema. Visam „Alpine“ prekės ženklui ir toliau vadovaus Laurentas Rossi.

BWT Alpine F1 Team
Komanda: BWT Alpine F1 Team 2022 sezono taškai: 34
Variklis: „Renault“ Važiuoklė: A522
Plačiau
Aston Martin Aramco Cognizant Formula One Team
Komanda: Aston Martin Aramco Cognizant Formula One Team 2022 sezono taškai: 6
Variklis: „Mercedes“ Važiuoklė: AMR22
Plačiau

Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos