Geriausias lenktynių žaidimas

2008 Sausio 20 d. 21:42

Savaitgalį pagaliau prisėdau prie kompo ir ta proga rimtai pasinėriau į TRD 3 online vandenis. Ir ką aš supratau - ogi, kad geresnio lenktynių žaidimo už šį paprasčiausiai nėra! Aišku bus nemažai nesutinkančių, bet galėčiau atremti visus jūsų argumentus! Keletą dalykų paminėsiu: 1) Daugybė oficialių auto ir trasų - labai kokybiškai atkurtų 2) Valdymas - yra paprastas ir simuliacijos režimas. Aišku, ne visų auto valdymas, net ir simuliacijos režimu visiškai arti tikrovės, bet yra ir tikrų perliukų! O visa tai reiškia, kad vartotojų ratas gali būti itin platus. 3) Online režimas - sukuri nicka, keli paspaudimai ir tu varžaisi su viso pasaulio raceriais. F-1c, gt4 šio žaidimo valdymo tikroviškumui neprilygsta, o LFS ar rf skirtas labai siauram ratui žaidėjų, kurie turi vairus ir kuriems neįdomu(LFS atveju)oficialios trasos ir automobiliai. Tad įdomi jūsų nuomonė apie visą tai.

2008 Sausio 20 d. 21:55

esu bandes demo versija,visai neblogas.Bet valdymas tai nzn.Su DTM masina Hockenheime ~1.17 varyt kazkaip nerealu,kai bolidai ~1.15.

2008 Sausio 20 d. 22:05

Aš ir neteigiu, kad čia tas pats, kas atsisėsti už DTM vairo, tiesiog, tai pats patogiausiai prieinamas būdas susipažinti su valdymo fizika, oficialiais čempionatais, trasom ir kartu smagiai praleisti laiką.

2008 Sausio 20 d. 22:33

Geru lenktyniu zaidimu tikrai yra. Tiesiog priklauso nuo noru... Kartais norisi tos realybes, gero simuliatoriaus ir t.t., o kartais tiesiog lenktyninio zaidimo, kad tam tikra laika tiesiog ratus galetum prasukt su kokia formulike. Todel pasakyti kuris lenktyninis zaidimas geriausias yra sunku. Man asmeniskai patiko: Toca Race Driver 3, GTR, GTR 2, Race 07, rFactor Richard Burns Rally ir t.t.

2008 Sausio 20 d. 22:43

Bet sutik, universalumu ir prieinamumu šis žaidas tiesiog nepralenkiamas. Yra pora gan silpnų vietų, pvz jei nori ralio rinkis tik rbr ir formulės čia nelabai... Mano pasirinkimas: TRD, RBR, F-1c - ir turi praktiškai visą komplektą:D

2008 Sausio 20 d. 22:43

geriau uz rFactor nieko nera, YPAC jeigu tu isidesi simtus oficialiu pasaulio trasu (atkurtu labai gerai) ir simtus oficialiu ivairiausiu pasauliniu lenktyniniu masinu. Tokios ivairoves kuria gali pasiulyti pvz rfactorcentral.com joks kitas oficialus lenktyniu zaidimas neturi.

2008 Sausio 20 d. 22:47

Bet visa tai per daug komplikuota dabartinėje "greitukų" eroje. O čia keli paspaudimai ir tu gan arti tikrovės.

2008 Sausio 20 d. 22:49

na taip rfactor geriausias ish to ka dabar turim, bet ten man tas greicio pojutis kazkoks perdaug padidintas, 200km/h leki tai atrodo kad skristum

2008 Sausio 20 d. 23:08

Dar KAzhkoki BMW M3 Challenge Radau, Gaila Tik Kad 1 Mashina Ir 2 Trasos ;-)

2008 Sausio 20 d. 23:09

Galiu tik pasakyt, kad jei norit visiškos realybės - šiek tiek pavėlavot. O turėjot nuo keturių metų užsiiminėti kartingais:D Jūs galvojat, kad važiuodami rf jūs taip pat važiuosite ir realybėje?.. Būtų panašiai, kaip su Clarksonu Laguna Sekoje po GT4 sesijos:D Taigi jeigu neįmanoma pasiekti visiškos tikrovės, kam iš viso vargintis? Bet čia tik filosofiškai, o turėdamas kokį Momo ir pats neatsisakyčiau rf:D

2008 Sausio 20 d. 23:11

PS: Montoya> Ar žinai kas vyks kitą savaitgalį?

2008 Sausio 20 d. 23:36

jj555, deja, pavažiavau rf, pavažiavau ten pat realybėj, ir kažkodėl skirtumo pernelyg didelio nepajutau. laiko skirtumas taip pat ne clarksoniškas.

Visų pirma Clarksonas mano žiniomis važiavo su GT4, kas savaime yra juoką keliantis faktas, jei lygini su realybe. Antra, žmogui be rimtesnės žiedinės patirties egzistuoja rimtas baimės faktorius. Net jei ir atrodo kad nebijai, tu niekad iškart nepaimsi ir nespausi taip kaip PC ekrane. Skirtumai yra tik psichologiniai, fiziniai (perkrovos) ir mažiausi niuansai kaip kad trasos nelygumai, kurių simuliatoriuje nėra.

Mašinos valdymo fizika simuliatoriuose, pabrėžiu - simuliatoriuose, o ne GT4/TRD ar dar kokiam vaikų žaidime, yra atkurta jau pakankamai gerai, kad galėtum mokytis ten sportinio vairavimo.

2008 Sausio 21 d. 00:01

wialnias> su kuo važiavai, ar tik ne su savo e36 avtomat:D Kai isvilksi i trasa bent m3 pamatysi, kad tos tavo paminėtos "smulkmenos" t.y. skirtumai, yra visai ne smulkmenos, o neįkopiamas kalnas realybėj nesitreniravusiam žmogui. Jei viskas būtų taip paprasta lenktynininkai ir treniruotųsi virtualiai, būtų sukurtas nerealus virtualus treniruoklis(tai ne tavo vairiukas), bet deja... Aš nesakau, kad tai blogis, atvirkščiai, bet nereikia dėti tuščių vilčių. Bet tema ne apie tai, taigi...

2008 Sausio 21 d. 00:29

jj555, pasiūlyčiau pirmiau tiek ratų bent Kačerginėj apsukt realiu 4 valandų lenktynių tempu kiek man teko, o tada jau pradėt komentuot ką aš 'pamatysiu' ir ko 'nepamatysiu'.
Ir kai pačiam kad ir elementariausiai galas pabėgs prie 140 ir tu jį suvaldysi sėkmingai, besiremdamas instinktais dalinai gautais ir prie tavo taip niekinamo 'vairiuko', tada va galėsim apie kažką ir pakalbėti.

O M3 man prikaišiot patikėk nebūtina. Greitai ateis laikas, išvilksiu ir M3. Ir panašu skirtingai nei tavęs, manęs 300 arklių su limited slip diffu tikrai negąsdina.

Grįžtant prie žaidimų ir simuliatorių, reiktų šituos du tau išmokti skirti. Iš tavo pirmos žinutės panašu, kad dar net ir to tau neišeina padaryti.
Sim'ai: lfs/rf/rbr nėra tobuli, bet sportinio vairavimo pagrindų, kaip įvažiuoti, ką daryti ir ko nedaryti apexe ir kaip išvažiuoti iš posūkio, kaip jaučiasi kiekvieni važiuoklės reguliavimai ir visa kita, tikrai išmoko. O čia jau kiekvieno mokinio gabumo reikalas, kaip jis tai mokosi, ir kaip kiekvienam tas 'kalnas' yra įkopiamas.

2008 Sausio 21 d. 00:33

jj555> gal nejuokink. Atsilikes matosi nuo technologiju gerais 10 metu. Jau eile metu visi F-1 driveriai (VISI!!!) dirba su kompiuteriniais simuliatoriais. Pernai buvo straipsnis del ko Hamiltonas ir kiti fuksai taip lengvai pritampa prie F-1 dabar. Tai ten rase kad siuolaikiniai simuliatoriai lenktynininkui duoda daugiau naudos nei tikros treniruotes trasoje. Ir Hamiltonas labai daug dirbo F-1 kompiuterinius simuliatorius varydamas. ir kiti naujokai visas trasas mokosi ant kompu ir jas ivaldo idealiai ir atvare i nauja trasa atrodo kad jau 10 metu butu joje vare.
tik tu su savo arkada TRD cia mums kisdamas ir ant kitu sokdamas juokingas atrodai.

2008 Sausio 21 d. 07:47

Varadero> Skaityt išmok. Aš sakau, kad nėra simuliatoriaus, kuris neturėtų restart mygtuko, kas ir yra pagrindinis dalykas skiriantis virtualu lenktyniavimą nuo realaus. Taip pat ir sunkio jėgos dar nėra perteikiamos. Bet čia kalba apie f-1 simuliatorių, o daugelis lenktynių serijų, jau nekalbant apie jus, tokių dalykų net akyse neregėję.wialnias> tu manai, kad RBR yra tikras simuliatorius? Tai paaiškink man, kaip aš, vidutinio lygio vairuotojas, sugebėjau su paprastu gamepadu, tada dar nesinaudodamas gazo-stabdžio analogu, laimėti kiekvieną dopą sunkiausiu lygiu?

2008 Sausio 21 d. 08:51

Taigi diskusijos tema yra geriausias lenktynių žaidimas, t.y., geriausias daugumai tų, kurie žaidžia tokio žanro žaidimus. O faktas tas, kad dauguma žaidžiančių turi tik klavą ar geriausiu atveju gamepadą, neturi laiko visokiems modam, neturi noro mokėti už kažką, kas nevalgoma. Šitame saite daugelis žaidžia f-1c,RBR,GT4 - taigi ir lyginkime trd su šiais žaidimais. O rf yra atskira valstybė, kur galioja savi įstatymai ir ginčams apie tai reikėtų sukurti atskirą diskusiją, neteršiant eterio offtopikais.

2008 Sausio 21 d. 09:18

Rf ir F1c tas pats SH...

2008 Sausio 21 d. 12:03

xlinelisx>> tavo tiesa :) rF yra zymiai pakeistas F1c

2008 Sausio 21 d. 12:43

Tai kad rf greičiau jau su gtr2 galima lyginti, nes rf naudoja tokį variklį kaip ir gtr2 :) O TRD3 tikrai nėra simuliatorius, tai paprasta arkada, kaip ir NFS, tik kad čia lenktynės, šiaip smagiam pasivažinėjimui :)

2008 Sausio 21 d. 13:02

Stumokli, nestūmk ko nežinai. Kai pabandysi su Ultima simuliacijos rezimu Bathurst trasoje bent vieną ratą flat-out nuvažiuoti tada parašyk! O šiaip drąsiai galiu teigti, kad nemažoje dalyje RD3 čempionatų suprakaituosi žymiai labiau nei važiuodamas RBR - iš savo patirties žinau.

2008 Sausio 21 d. 13:23

Welniaz> viskas ok, tik del GT4 pasakei visiska nesamone.Greiciausiai todel kad neesi jo bandes ir , pabreziu, neesi bandes su normaliu vairu (pvz 900 laipsniu), beigi ijungus simuliacijos rezima. Patikek manim, ten fizika SUPER. Jeigu ten paimi masina ir su ja padares geriausia laika, atsilieki nuo tos pacios masinos to paties laiko toje pacioje trasoje 0.5sec, o maximalus tiesiojoje ar posukiu apexuose greiciai yra visiskai tokie patys kaip tikroveje, tai tas jau kazka apie fizika pasako...negana to ten irgi naudojami visi tie efektai vairavimo kaip ir RF, kaip ir tikroveje. Kad "ant pristavkes" dar nereiskia kad arkada....bet tai tik isimtis is daugybes pristavkiu geimu kurie yra arkados.

2008 Sausio 21 d. 13:41

jj555, dėl rbr: va čia ir atsiremsi į pagrindinius skirtumus. realybėj to paties padaryt net bandyt nedrįstum, nes aplink esantys medžiai ir kiti pavojai dėl ko lengvai visus kaulus gali susilaužyt, tau psichologiškai to neleistų. dėl tavo pasiekimų su gamepadu - puiku, bet AI įveikimas ten yra niekas. realiau būtų palyginti kitų žmonių padaromus laikus su vairais ir tada atsirastų skirtumai. nesu tiek važiavęs realybėj ant 'loose surface', kad galėčiau komentuot visiškai smulkius niuansus, kaip kad galiu komentuot asfaltiniuose sim'uose, bet kad iš ralio atkūrėjų tai rbr tikrai dabar lygių neturi.

Dabar dėl Bathurst: paimk rfactor, V8 Supercars ir pabandyk tada Bathurst pravažiuot. Pusę dienos vargsi ir kai jau atrodys, kad darai nepriekaištingus ratus, pažiūrėsi į australų rezultatus ir pamatysi kad jie krauna tau minimum 5 sekundes į ratą. Va čia va yra tavo minėtasis neįkopiamas kalnas (jau nekalbu apie realybę), ir tik nuo čia įdėto darbo ir išlieto prakaito priklauso kiek tu jo įkopsi. Ir šitas kalnas tikrai statesnis, nei masėms skirto TRD, kur net ant trasų sustatyti "stendai" su rodyklėm į kurią pusę posūkis eis :)

Xtremez, GT4 bandžiau daug ir ilgai, bet deja be to vairo. Aš tikiu kad tas pagalbas išjungus su vairu ten atsiveria nauji dalykai. Man teko bandyt tik su paprastu AF1'o PS2 joysticku ir tas stabdymas viduryje posūkio tai tik šiurpą kėlė kalbant apie realistiškumą. Nu bet kaip sakiau, palieku šitą argumentą dėl vairo tavo pusėj. Tuo pačiu ir viltį, kad žaisliukų rinkoj yra vienas vertas dėmesio vairavimo simas.

2008 Sausio 21 d. 14:03

wialnias> Gerai, paskutinis klausimas: Ar bandei TRD su Ultima Bathurste su vairu pralėkt ar pan.? O man prieš kelis mėnesius teko išbandyti rf demo veteran su momo vairu, tai pagrindinis valdymo skirtumas nuo TRD yra understeeras, net ir su visišku RWD, tuo tarpu TRD vyrauja oversteeras, kas yra žymiai linksmiau. Stabdymas sukėlė abejonių - tuo tarpu, kai TRD stabdant iki dugno reikia labai preciziškai atleidinėti pedalą - rf viskas vyksta greičiau ir paprasčiau. Ir droselis pilnai atveriamas rf anksčiau ir be jokių pasekmių. Nežinau, gal čia tik demo versijoj taip...

2008 Sausio 21 d. 14:26

Kad TRD teko bandyt Bathurste su vairu tai tikrai. Ir ant kažkokio kito lygio nei sunkiausio ten net važiuot koktu. Bet tu biški mano manymu per globaliai žiūri. Tai nėra TRD vs rF, kas liečia valdymą. Tai yra kiekviena atskira mašina. Demo deja nieko gero nėra, na gal išskyrus BMW Sauber. Visas džiaugsmas ateina tik su pilna versija ir kokybiškais modais. Yra daug mėgėjiško blogio prikurta, bet yra daug tikrai to, kame supranti kad važiuoji simuliaciją, o ne žaidimėlį.
Pvz čia
http://www.rfactorcentral.com/hall_of_fame.cfm?cat=Cars

Verta paimti V8 Supercars ir Porsche modus. Pravažiuoji vieną, pravažiuoji kitą, supranti ne tik kokie vairavimo niuansai yra realybėj pilotams, bet pvz tuo pačiu ir kuo skiriasi mašinos su varikliu priekyje ir gale valdymas. O skiriasi tikrai gana stipriai.

Negali sakyti kad TRD vyrauja viena, rF kita. Paimk kad ir 60's GT modą, ten vyrauja ir tas ir tas, nes mašinos seno sukirpimo. Ir kai su tokiu nevaldomu žvėrimi išlauži dar ir nepriekaištingą driftą per visą posūkį, apima didelis malonumas :)

Galų gale tas faktas, kad realiose serijose važiuojantys lenktynininkai rF treniruojasi ir reguliuojasi mašinas, nes tiap paprasčiausiai pigiau, daug ką pasako. AJ Almendinger ir daug kas kitų iš NASCAR, čekų BMW 1 taurės čempionas, vienas, pamiršau tik kuris iš STCC draiverių taip pat važiuoja GTR2, kas iš esmės yra tas pats rF tik kitokiam popieriuke įvyniotas.

2008 Sausio 21 d. 14:35

Oj su joystiku tai ten totali nesamone, pradzioje pats bandziau tai diena ir naktis nuo normalaus vaziavimo su vairu. Ir netgi uzsidejes eilini wingmano vaira nepajutau tokio gero FFB ir nelygumu jautimo, kaip su Logitech'o DFP. Labai gerai jauciasi pakabu skirtumai, FWD vs RWD valdymas, padangu sukibimas su asfaltu ir t.t.

2008 Sausio 21 d. 14:52

wialnias> bet aš nuo pradžių sakiau, kad valdymo realistiškumo atžvilgiu rf, kaip ir GTR lygių nėra - no doubt! Bet tik su vairu! O jei turi gamepada didesnio iššūkio už TRD paprasčiausiai nėra! Jei turėčiau laiko žinok su didžiausiu malonumu pasinerčiau į rf gyvenimą ir vairui pinigų atsirastų, bet kol kas nelabai nusimato tokia šventė, todėl man, o ir daugumai manau, TRD turėtų būti geriausias pasirinkimas:D

2008 Sausio 21 d. 15:06

Ir dar - problema ta, kad gandai sklinda labai greitai ir su didele jėga. Išbandė kažkas demo su civicu ir rėkia, kad čia nfs lygis, o visi ir perima ir nesvarbu, kad civic, tai pats žemiausias laiptelis(galbūt ir ne proper atkurtas FWD, bet yra ir žymiai ekstremalesnių aparatų)... Žodžiu rekomenduoju netikėti gandais, o įsitikinti pačiam, būtent taip ir atradau šį žaidą iš naujo.

2008 Sausio 21 d. 22:02

jj555> galima paklausti kiek tau metu ir kokio tu brandumo lygio esi? Nes kategoriskai i vienus vartu eini uz arkada, kuria zaidi ne su vairu, ir nesiklausai ka tau protingi zmones bando irodyti. Pagal mane geriausiai zaidimai: rFactor, LFS, RBR. Kiti zaidimai netokie geri kaip sie.

2008 Sausio 22 d. 00:49

jj555 > Apie Visagino Rally Kalbejai ? :-)) O Jei Rimtai, Tai Machiau Kad Ten Kaip Ir Online lenktynes Vyksta, Ir Berods Del M3 Kovoja, Tai Gal Finalas Tada ? :-)

2008 Sausio 22 d. 00:57

Gal ir reikšmingi įvykiai.., bet aš turėjau omeny Rolex 24 Daytona prototipų lenktynes, kuriose nugalėtojo vardą gins JPM, jei jau pasivadinai jo pavarde, tai... Taip ir galvojau:D

2008 Sausio 22 d. 22:13

Kas bandete "Race 07: Official WTCC Game" ? kokie ispudziai, as katik prasukau keleta ratu su skirtingom masinom, ispudis geras, ber ar jis prilygs LFS ir rF ?

2008 Sausio 23 d. 08:28

Tame Race labai gerai atkurtos trasos.O del valdymo tai net neatsimenu,seniai bandziau :D

2008 Sausio 23 d. 10:56

Galiu rekomenduoti Race 07 tiems, kurie:
1) Turi gerą kompą
2) Vairą
3) Kuriems TRD 3 ar GT 4 pusiau simuliacijos neuštenka, o reikia tikro hardcore.
4) Pasigenda oficialumo, o kartais ir kokybiškos produkcijos iš lfs ar rf, tuo pačiu nenori per daug jaudintis dėl modų.
5) Yra WTCC fanai.
6) Yra pasiryžę nupirkti oficialų žaidimą.

2008 Sausio 23 d. 18:58

sveiki, gal kas galetu man daugiau papasakot apie rFactor(nes esu ne koks specelistas kas susije su kompais)koki to zaidimo reikalavimai? is anksto dekui

2008 Sausio 23 d. 18:59

nenoriu pasirpdyti neismanantis, bet TRD 3 nesu girdejas tokio :( o Gt 4 zinomas bet ir neteko losti. kaskaip visada apsiriboju LFS. jj555>> gerai isvarijai punktus. tik del 6 galima gincytis :D o LFS tai juolab reik pirkti jei nori ONLINE su visais losti. na dar pasivazynesiu as ta Race 07, ypac kai sian paemiau 24" monika :D

2008 Sausio 27 d. 17:43

Sveiki,

na, mano nuomone, Race 07 šiuo metu yra bene geriausias lenktynių simuliatorius. Šiaip labai smagu pasivaržyti su kitais WTCC fanais internete, tik va šiam malonumui reikia originalaus cd. Demo versijoje yra tik 2 trasos, kurias galite lošti internete...

Šiai rekomenduoju šita žaidimą!

P.S. labai tikiuosi ir lietuviu WTCC fanu sujudimo, kuriant fanclub ar kažka panašaus bent :)

2008 Sausio 28 d. 09:24

Pagal Race 07 yra jau modas skirtas rFactor, vadinasi RaceX. Ten tik formuliu nera. Taip kad turedamas rF turi praktiskai ir Race 07 ir GTR2 (fia gt modas).

2008 Sausio 28 d. 11:11

butu neblogai jei kas nors suselptumet linka i FIA GT moda :)

2008 Sausio 28 d. 18:37

wildy> per google labai paprasta rasti
http://www.cactusracing.com/Leauge_rfactor_mods.html

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1504
2. mantioras 1504
3. Tadas Misevičius 1499
4. Giriby 1482
5. Tadux15 1472