Geriausių lenktynininkų penketukas pagal „Sky Sports“ versiją (58)

Geriausių lenktynininkų penketukas pagal „Sky Sports“ versiją
logo Rugpjūčio 11 d. 11:44, Red Bull Content Pool / Getty Images

Vasaros pertrauka – geriausias metas įvertinti pilotų pasirodymus pirmoje sezono dalyje. „Sky F1“ komentatorius Davidas Croftas įvardijo savo geriausiųjų penketuką...

  1. Kimis Raikkonenas, „Alfa Romeo“

Kimis uždirbo taškus aštuoniose lenktynėse iš 12-kos, tame tarpe ir startavęs iš techninio aptarnavimo juostos Baku – jam dar toli, kol jis užbaigs savo lenktynininko karjerą.

Perėjimas į „Alfa Romeo“ pridėjo daugiau jėgų suomių čempionui, šypsena jo veide varžybų dieną aiškiai sako apie tai, kad jis yra laimingas.

  1. George‘as Russellas, „Williams“

Kai jūs lenktyniaujate prie labai silpnos mašinos vairo, jus telygina su tos pačios komandos partneriu. Ir nors Robertas Kubica uždirbo vienintelį tašką „Williams“ ekipai, debiutantas George‘as Russellas užtikrintai lenkia patyrusį lenką viso sezono eigoje.

Kvalifikacijose jis pirmauja rezultatu 12:0 ir visose lenktynėse, išskyrus Prancūziją ir Vokietiją, jis finišavo priekyje.

  1. Carlosas Sainzas, „McLaren“

Negalima nepažymėti Lando Norriso pasirodymų kvalifikacijose, bet lenktynėse, kuriose jūs uždirbate taškus, Carlosas Sainzas išnaudojo kiekvieną savo šansą šiame sezone.

Dvi penktosios vietos skirtingose trasose ir visiškai skirtingomis sąlygomis – Vokietijoje ir Vengrijoje sako apie šio piloto stabilumą, kuris spėjo tapti „Nr.1“ „McLaren“ komandoje. Tas faktas, jog asmeninėje įskaitoje jis tik penkiais taškais nusileidžia Pierre‘ui Gasly sako, kas jis yra vertingas pilotas „McLaren“ ekipai.

  1. Lewisas Hamiltonas, „Mercedes“

Lewisas lenktyniauja prie pačios geriausios pasaulio čempionato mašinos vairo ir maksimaliai išnaudoja jos galimybes. Neskaitant išlėkimo lyjant lietui Vokietijoje ir „Mercedes“ nesugebėjimo priversi bolidą efektyviai dirbti esant karštam orui, jis visada finišavo tarp dviejų geriausių.

Lewisas yra nusitaikęs į šeštąjį titulą, pastatyti prieš jį būtų labai rizikinga, žinant įprastai labai gerą jo sportinę formą po vasaros pertraukų.

     1. Maxas Verstappenas, „Red Bull“

Maxas Verstappenas prie „Red Bull“ bolido sugebėjo finišuoti pirmame penketuke visose iš 12-kos šio sezono lenktynių, 5 kartus užlipo ant podiumo, iškovojo dvi pergales ir varžosi dėl antros vietos su Valtteri Bottu asmeninėje įskaitoje.

Nepamatuota pirmųjų lenktynių metų rizika dingo praeityje ir 21 metų Maxas demonstruoja tikrą brandą ir stabilumą.

Komentarai (58)


egiduxx
| Rugpjūčio 14 d. 10:33
Arnius
| Rugpjūčio 13 d. 23:57

Tai trulli ir pakeite,nes alonsui trukde

O vetelis pats pabėgo.
Arnius
| Rugpjūčio 13 d. 23:57
egiduxx
| Rugpjūčio 13 d. 20:35

Bet turi tuos 2x, o trulis kiek?

Tai trulli ir pakeite,nes alonsui trukde
egiduxx
| Rugpjūčio 13 d. 20:35
Arnius
| Rugpjūčio 13 d. 18:51

Taip iseina abu ne kokie,tik vettelis 4x,o alonsitas per pus-2x

Bet turi tuos 2x, o trulis kiek?
Arnius
| Rugpjūčio 13 d. 18:51
egiduxx
| Rugpjūčio 13 d. 11:08

Kaip ir apie vetka 4x cempioną daug ką pasako jo kova su geltonsnapiu richardo, ir su kitu naujoku dabar kapotynės lygiom, super čempionas super.

Taip iseina abu ne kokie,tik vettelis 4x,o alonsitas per pus-2x
egiduxx
| Rugpjūčio 13 d. 11:08
Arnius
| Rugpjūčio 12 d. 22:17

Kam cia ka irodinet?Jei jau nuo trulio alonsitas pasikrove,tai viska pasako,apie ka cia dar ir kalbet

Kaip ir apie vetka 4x cempioną daug ką pasako jo kova su geltonsnapiu richardo, ir su kitu naujoku dabar kapotynės lygiom, super čempionas super.
Vilmantas Adamonis
| Rugpjūčio 13 d. 08:04
Ignoruokit ta YZF, jis tampo ziuredamas Alonso nuotraukas. O siaip, pagarba SKY, keista, kad ne Hamiltona i pirma vieta pastate. Butu idomu ji kartu su Hamu mersuose pamatyt. Geriausi lenktyninkai si sezona.
Arnius
| Rugpjūčio 12 d. 22:17
Kam cia ka irodinet?Jei jau nuo trulio alonsitas pasikrove,tai viska pasako,apie ka cia dar ir kalbet
EičJey
| Rugpjūčio 12 d. 20:58
Fekkalli
| Rugpjūčio 12 d. 15:42

Tu imeti suda ir vartaisi, pritempineji, interpretuoji ir teisinies.

https://f1metrics.wordpress.com/2014/06/04/who-was-the-best-wet-weather-driver/

Imk biski analiziu, pasinagrinek. Kur ten bestver reiseris? Oj niekur.


https://youtu.be/jgsdT5ZEs_k
Vien va tokiam pieviniam video yra 10+ Alonso wet masterstvo. Lieku skolingas tau dar 7. Kai turesiu laiko. Bet akivaizdziu dalyku nereikia ir taip irodinet. Cia tik tau sizofrenikui nepatingejau.
Apsitriochines busi eilini syki?
Nieko atleidziam tau, saito klounas visgi.

Ką čia seniuk mėtai. Ten kur šlapia - tai vos vos šviežiai susidariusi vandens upė, po kurios visi būtų avarijas padarę. Bet vat Alonso pirmas pravažiavo pro tas šviežias upes, tai ir liko gelbėtojas visų...
Fekkalli
| Rugpjūčio 12 d. 18:29
Nu ir ka su tokiu daugiau kalbeti. Jam faktai ir skaiciai netinka. Jam reikia ziuret. Cia kaip vaikuciams darzeli, kad geriau isisavintu kol smegeneles dar nedirba pilnu pajegumu.
Tai pasileisk ta videka kur alonso renuske dauzo i bortus. Per 2 metus lietuj daugiau crashu nei kiti per karjera pridaro, bet vistiek #bestever, ir dar wet.
Jonaitis
| Rugpjūčio 12 d. 18:21
YZF
| Rugpjūčio 12 d. 18:08

Ka tu cia *** imetei?? Surado video kur visos avarijos (prie ko cia avarijos? mes kalbam apie sugebejima vaziuoti greitai/lenkti per lietu only) ir tipo ziurek. I ka cia ziureti? Cia jokio irodymo apie joki lietaus vaziavima. As tau konkreciai imeciau pavyzdzius kaip jis lenkia kitus per lietu o tu kazkokia triochla meti bet ka, tipo 'gal sueis'. Ne, nesueis.

Ir nekisk kazkokio zurnalysto kazkokius teorinius paskaiciavius ir lenteles. Jos yra nulio vertes. Ziurek i lenktynes ir i lenkimus. Egzpertas. lol.

Issivartymas tai #klasika :D
×

F-1.lt pulsas