Greičiausiasis F. Massa: jaučiuosi užtikrintai

Greičiausiasis F. Massa: jaučiuosi užtikrintai
logo 2013 Balandžio 12 d. 14:17, Ferrari
Geriausią dienos rezultatą Kinijos GP penktadienio treniruotėse pasiekęs „Ferrari“ pilotas Felipe Massa neslėpė optimistinių nuotaikų ir pasitenkinimo bolido važiavimu.
Nors pirmosiose treniruotėse brazilas liko tik septintas, antrosiose, sportininkams perėjus prie minkštųjų padangų, jam jau niekas nebeprilygo – antrojoje popietinės sesijos pusėje pilotas diktavo tempą varžovams.
„Šiandien bolide iškart pasijaučiau gerai, nors ir pradžioje nebuvau visiškai patenkintas vidutinio kietumo gumos padangų veikimu ir mes nebuvome tokie greiti kaip mūsų varžovai. Nepaisant to, ratų įveikimo laikai buvo geri“, – pasakojo F. Massa, specialistų nuomone, puikiai sutariantis su šių metų modelio „Pirelli“ padangomis.
„Kai perėjau prie minkštųjų padangų, bolidas ėmė važiuoti daug geriau, dėl ko pasiekiau geriausią dienos rezultatą. Tai buvo įspūdinga, tarsi būčiau vairavęs du skirtingus bolidus.“
„Mūsų lenktyninis tempas atrodo konkurencingai, bolidas gerai valdomas važiuojant abiejų tipų padangomis, o šių dilimas nėra didelis, nors minkštosios ir dyla labiau nei vidutinio kietumo, kas bus svarbus faktorius pasirenkant teisingą taktiką.“
„Jaučiuosi užtikrintai ir tikiuosi, kad šia linkme eisime visą savaitgalį.“


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas