H. J. Stuckas: M. Schumacheris gerai tvarkosi su spaudimu

H. J. Stuckas: M. Schumacheris gerai tvarkosi su spaudimu
logo Sausio 04 d. 11:11, LAT Photo

Mickas Schumacheris šiemet debiutuos „Formulėje-1“ „Haas“ komandos sudėtyje. Iš vienos pusės, tai gera naujiena, tačiau iš kitos – nereikia puoselėti per daug vilčių.

Taip mano buvęs „Formulės-1“ lenktynininkas, dukart Le Mano lenktynių nugalėtojas vokietis Hansas Joahimas Stuckas, kuriam, beje, ką tik sukako 70 metų.

„Neabejoju, kad Mickas rodys gana stabilius rezultatus, - H.J Stuckas pareiškė austrų leidiniui „Motorsport-Magazin“.- Kartu visi, kurie bent šiek tiek gaudosi „Formulėje-1“, supranta, kad jis važiuos toli gražu ne pačioje stipriausioje komandoje. Užtat presingas bus kur kas mažesnis. Jei Mickas atsidurtų „Mercedes“ ar „Ferrari“, ten spaudimas bÅ«tų kur kas didesnis, nes vokiečiui reikėtų įrodinėti, ko jis yra vertas varžydamasis su pačio aukšÄiausio lygio žvaigždėmis.

Jaunajam Schumacheriui reikės palaipsniui kaupti patirtį. Jis privalo aplenkti savo partnerį Nikitą Mazepiną. Manau, kad jis tai padarys. Tada jis gaus šansą pereiti į „top“ komandą. Manau, kad su tuo skubėti nereikėtų.

Jau dabar Mickas yra pasiekęs gana daug jaunimo serijose. Galima tik įsivaizduoti, kokį presingą jis ten patyrė, bet jis puikiai tvarkėsi ir dėl to vertas pagyrų. Manau, kad labai gera naujiena yra ta, kad Schumacherio pavardė vėl sugrįžta į „Formulę-1“.

 


Komentarai (0)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas