H. J. Stuckas: „Mercedes“ laukia sunkūs metai (9)

H. J. Stuckas: „Mercedes“ laukia sunkūs metai
logo Vasario 12 d. 07:57, Mercedes-Benz Grand Prix Ltd nuotr.

Buvęs „Formulės-1“ lenktynininkas Hansas Joahimas Stuckas, F-1 pasaulio čempionate dalyvavęs aštuntame dešimtmetyje, o vėliau sėkmingai lenktyniavęs ištvermės varžybose, galvoja, kad šiame sezone „Mercedes“ komanda bus gana sunkioje situacijoje ir tai priklauso nuo Lewiso Hamiltono sprendimo pereiti į „Ferrari“ 2025 metais.

Jei dar neseniai „Mercedes“ komandos perspektyvos šiam sezonui buvo pakankamai aiškios, jos sudėtis buvo stabili, o Hamiltonas buvo vienu iš faktorių, nuo kurio priklausė judėjimas į priekį, tai dabar labai daug kas keičiasi. Bet kol „Mercedes“ sugebės persiorientuoti ir surasti Lewisui pamainą, septyniskart pasaulio čempionui dar teks visus metus bendradarbiauti su Braklio komanda.

„Numanau, kad Hamiltono ir „Mercedes“ laukia labai sudėtingi 2024 metai, - svarstė 73 metų sporto veteranas „Eurosport“ kanale. - Kokiu lygiu jį palaikys Toto Wolffas? Kiek žinoma, jie buvo labai geri draugai, bet ar Hamiltonas jaus ankstesnę paramą ir kiek jis bus prileidžiamas prie bolido modernizavimo duomenų? Žinoma, jis visas komandos paslaptis nusineš į „Ferrari“.

Kai apie būsimas permainas pranešama sezono gale – tai suprantama situacija. Bet, žinoma, jūs tada turite sukurti planą ilgalaikei perspektyvai. Visų pirma Wolffui reikia apsispręsti, ką jis nori gauti vietoje Lewiso. Kokie kandidatai bus prieinami? Bet dar svarbiau kitkas: koks lenktynininkas tiks „Mercedes“?

Stuckas neabejoja, kad George'as Russellas – aukštos klasės profesionalas ir jis yra pajėgus tapti naujuoju komandos lyderiu, bet kas po metų taps jo ekipos partneriu? Gal „Mercedes“ bandys surizikuoti ir pastatys už jaunąjį italą Kimį Antonelli, priklausantį komandos jaunimo programai?

„Gali būti, jiems tikrai reikia pasinaudoti šansu ir pasinaudoti tokiu talentingu jaunuoliu kaip Kimis Antonellis, kuris pastaruoju metu laimi viską paeiliui. Jei bus tokia galimybė, tai kodėl ja nepasinaudoti. Beje, „Mercedes“ turi daug pasirinkimo variantų. Wolffas yra labai protingas vadovas ir tikrai priims teisingą sprendimą“, - užbaigė H. J. Stuckas.Komentarai (9)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
lolol
IP: ae918c1 | 02/12 09:00 Atsakyti
O negali taip būti, kad MB jau nusprendė trauktis ir Hamiltonas apie tai nugirdęs pasitraukė pirmas?
mrf
IP: a3332ff | 02/12 11:12 Atsakyti
Patys įdomiausi (kitaip ir nepavadinsi) pasvarstymai yra apie tai, kaip Hamiltono neprileis, kaip su juo nesitars, faktiškai raupsuotojo vietoje bus. Ir kokia nauda iš to komandai? Kad liks čempe treti, ketvirti? Wow, tiesiog mastermind'ų pezalai.
Žilvinas Vanagickas
IP: ce0039d | 02/12 23:11 Atsakyti
ferrari matters
02/12 12:15

Manau, kad Hamio laukia daug labiau sunkesni metai ferraryje, man tai ... skaityti daugiau

Tiems Ferrari mechanikams giliai p.x. kas už ką pasisako, mes čia Lietuvoje labai jau susireikšminę galvojame, kad jei mes kažko nekenčiame, tai nekenčia ir visas pasaulis. Jau greičiau Ferrari mechanikai vis dar nežino kur ta Lietuva, negu rūpinasi už ką pasisako Hamiltonas.
Rūkas
IP: da90536 | 02/12 10:43 Atsakyti
lolol
02/12 09:00

O negali taip būti, kad MB jau nusprendė trauktis ir Hamiltonas apie... skaityti daugiau

Variantas
A
IP: 9b928f2 | 02/12 22:33 Atsakyti
lolol
02/12 09:00

O negali taip būti, kad MB jau nusprendė trauktis ir Hamiltonas apie... skaityti daugiau

Tai kam tada šūkaut prieš 11-ą komandą...
LH tiesiog norėjo važiuoti už Ferrari, nes ar mb ar Ferrari - abiems titulai nesišviečia, o prestižas didesnis už raudonus. + atlygis.
ferrari matters
IP: a3b27a4 | 02/12 12:15 Atsakyti
Manau, kad Hamio laukia daug labiau sunkesni metai ferraryje, man tai neatrodo kad italai mechanikai labai siltai sutiks si uz vaivorykstes ir black matter pasisisakanti zmogu. Na bet paziuresime, gal Ferrariai nusivaziuos iki to kad Ferrari isdazys juodai , o gal tai jau irasyta toje sudartyje :)??
Tur but,
IP: 5824e31 | 02/13 06:32 Atsakyti
Labai gera nuotrauka. LH tiek daug kalbejo apie savo perspektyva Mercedese, kad dabar visai priesinga zinia lyg atrodo visai netiketa. Is LH tai normalu, jis taip perejo ir is McLaren, kuri ji augino ir daug is jo tikejosi... 100 milionu labai geri pinigai uz jo siandienini vairavima. Patys pagalvokit, praeitus dvejus metus nieko nelaimejo, o kiek uzdirbo... Taip testis ilgai negali, o Ferrari tik reikia tokio varianto, kodel?
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. booraz 0
2. Aurimas8908 0
3. molinis_e 0
4. Aušrius Kučinskas 0
5. tukas21 0