H. Marko apie S. Perezą: visose sutartyse yra pasitraukimo sąlygos

H. Marko apie S. Perezą: visose sutartyse yra pasitraukimo sąlygos
logo 2024 Liepos 12 d. 16:30, Getty Images/Red Bull Content Pool nuotr.

Red Bull“ patarėjas Helmutas Marko patikino, jog Sergio Perezo klausimą komandą pilnai ketina išspręsti rugpjūtį. Tuo pačiu austras teigė, jog galimybė anksčiau laiko nutraukti bendradarbiavimą būna įrašyta į visų vairuotojų sutartis.

„Visose F-1 sutartyse su vairuotojais yra pasitraukimo sąlygos. Dauguma jų yra susiję su rezultatais, o geriausi pilotai gali turėti sau palankių išimčių. Kaip jau esu sakęs, situaciją mes vertinsime per vasaros pertrauką ir tuomet priimsime sprendimą“, - sakė automobilių sporto veteranas.

Austras taip pat pripažino, jog „Red Bull“ turi kelias opcijas, kas galėtų pakeisti S. Perezą. Kaip pagrindinis kandidatas yra įvardijamas „Visa Cash App RB“ atstovas Danielis Ricciardo, tačiau H. Marko paminėjo dar porą pavardžių.

„Mes vertiname visus variantus. Dabar  Liamas Lawsonas išbando mūsų automobilį. Jis tą darys ir toliau. Taip pat yra Yuki Tsunoda, kuriam sekasi labai gerai“, - kalbėjo H. Marko.  


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas