H. Marko: aš netrukdysiu M. Verstappenui pereiti į „Mercedes“ (30)

H. Marko: aš netrukdysiu M. Verstappenui pereiti į „Mercedes“
logo Kovo 04 d. 18:44, Getty Images/Red Bull Content Pool nuotr.

Maxo Verstappeno ir „Red Bull“ situacija tampa vis keistesnė.

Leidinys „AMuS“ pirmadienį pasidalino informaciją, kad Maxas Verstappenas šiuo metu yra realiausias kandidatas kitąmet „Mercedes“ komandoje pakeisti Lewisą Hamiltoną bei tapti George'o Russello komandos draugu.

„Ford“ bei Adrianas Newey taip pat akylai stebi „Red Bull“ situaciją dėl pastarųjų skandalų, prideda „AMuS“. 

„Formulės-1“ veteranas bei ilgametė „Red Bull“ komandos dalis Helmutas Marko nepaneigė gandų dėl potencialaus Verstappeno išvykimo po šio sezono. 

„Galiu pasakyti tik tiek: aš neužstosiu Maxui kelio“, – situaciją „F-1 Insider“ dienraščiui komentavo 80-metis austras.

„F-1 Insider“ taip pat atskleidė, kad Maxas Verstappenas savo kontrakte su „Red Bull“ turi išėjimo galimybę. Ji įsigaliotu, jeigu komandą paliktų H. Marko. 

Visos spekuliacijos prasidėjo nuo Christiano Hornerio. Britas buvo išteisintas po seksualinio priekabiavimo įtarimų, tačiau Maxo tėvas Josas sukilo prieš jį. Viešumoje buvęs lenktynininkas kone tiesiogiai prašė Hornerio atsistatydinimo, norint išlaikyti ramybę „Red Bull“ komandoje.

„Times“ teigė, kad J. Verstappenas savo kolegų būryje buvo užsiminęs apie potencialias Maxo permainas karjeroje. Jis po Bahreino GP buvo susitikęs su „Mercedes“ vadovu Toto Wolffu. Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
DDOD
IP: 688cf89 | 03/04 19:26 Atsakyti
O galvojom, kad RebBull dominuos iki 2026, ir juos teks FIA stabdyti įvedant reglamento pakeitimus - ne, jie panašu patys nusprendė save sunaikinti
hah
IP: 5de92b5 | 03/05 00:04 Atsakyti
Nemanaud
03/04 19:48

Su Maxu ateitų krūvos žinių ir talentas , mersai būtų aukščiau... skaityti daugiau

kiek jis ten tu ziniu turi, tai dar didelis klausimas :D , o del talento, tai zinom tik viena: jis greitesnis uz pereza :) Nenustebciau, jei atejes pas mersus, gautu i vienus vartus nuo Raselo ;) Lengva but talentu, kai sedi greiciausioje masinoje.
Klepsidra
IP: 5192d2a | 03/04 19:58 Atsakyti
Tiesa.
03/04 19:34

Olandijoje jau visi kalba kad maxas pats nori atstovauti auto kompanij... skaityti daugiau

Totalus nesamoniu muziejus. Viena diena nori issukiu, kita sako, jog pasitrauks, jei nekovos del pergaliu. Viena diena sako, kad nevaziuos ilgai, nes etapu daug, kita - kad nori atstovauti auto gamintojui. Kadangi susidomejimas yra tai dabar bus galima prikurti 100 priezasciu bandant pateisinti. Labiausiai reiketu laukti, kad kazkada Josas turejo Merc ir Maxui mazam tai labai istrigo - ar ne su Merc motina bande pervaziuoti? Butu puikus marketingas
Pritariuu
IP: ed1ff1e | 03/04 19:46 Atsakyti
Tiesa.
03/04 19:34

Olandijoje jau visi kalba kad maxas pats nori atstovauti auto kompanij... skaityti daugiau

Manau su Max mersai imtų pergalės kito jis lygio ,pačiai formulei būtų geriau nei ten pergalės skina redbuli , pačiam nemanau malonu jausti po pergales pusę tribunu mojančiu ranka į žemę ir svilpianciu į jį. Atsimenu tieks Shumis tiek Hamiltonas dominavo ,bet kažkaip pilna ypač Ferrari jūros fanų tada būdavo , o Hamiltona pradėjo irgi gerbti, o su Veteliu buvo kaip su Max vis labiau pradėjo nekęsti su kiekvienu jo sezonų red buli išėjo į Ferrari mylimukas tapo. Redbulio tiesiog nemėgsta bendrai F1 fanai ,nes nėra autobiliu brandas tiksliau negerbia . Plius ten visad nr1 konkretus . Kas žudo konkurencija , mersai turėjo eilę metų Rosberga Hamiltonui.
Xcvv
IP: 59e1b2b | 03/04 19:55 Atsakyti
Pritariuu
03/04 19:46

Manau su Max mersai imtų pergalės kito jis lygio ,pačiai formulei b... skaityti daugiau

RB nemėgsta nes dominavimas perteklinis, ir įtarimai ne dėl tam tikrų techninių niuansų vis kyla, kur net patys FIA nesusigaudo.
Tiek Ferrari tiek MB dominavimo laikais dominavimas buvo tikrai balansuotas - kelias lenktynes laimi vieni tai kiti ir tik bendro rezultato gale viskas pasimato.
O dabar... Vos ne visus etapus laimės, po pusės etepų jau chempas aiškus, tai kur čia įdomumas? Kur sportas?

Ir man keista, kad po 2021 sezono RB viduje džiaugsmo dėl pergalių nėra. Pažiūrėkit kaip iki tol dėl kiekvienos pergalės šokinėjo, o dabar - well done ir tiek... Kažką slepia tie gėrimai, ir namanau, kad kažką gero slepia...
Chomp
IP: c40a86f | 03/05 15:59 Atsakyti
Life
03/05 14:54

6 metus iki titulo (nežinau, koks kitas čempionas taip ilgai važiav... skaityti daugiau

Rosbergas, Buttonas, čia net negūglinant.
Tiesa.
IP: f4fa779 | 03/04 19:34 Atsakyti
Olandijoje jau visi kalba kad maxas pats nori atstovauti auto kompanija o ne energetiniu gėrimų ir užkniso ji tas visas heitas nuo dominavimo jo , nori iššūkių o tevas nori piaro kaip hamis padarė , mersai Maxas ir tempia į titulą juos,būtų jam daug manau įdomiau tiek pinigų marketingo pusėje mersas yra mersas o Maxas ne kartą sakęs yra old schoolas manau pats nori eit i mersus vien todėl kad auto brandas
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 816
2. Giriby 812
3. mantioras 805
4. Gudas 796
5. Kęstutis Šimkus 794