H. Marko: C. Leclercas pradės gauti baudas

H. Marko: C. Leclercas pradės gauti baudas
logo 2022 Birželio 13 d. 11:56, Pixabay

Azerbaidžane „Ferrari“ pilotas Charlesas Leclercas pasitraukė iš varžybų antrą kartą per trejas lenktynes dėl jėgos agregato problemų. „Red Bull“ komandos konsultantas Helmutas Marko prognozuoja, kad jau greitai „Ferrari“ lenktynininko laukia starto pozicijų baudos už neplaninius jėgainės keitimus, tačiau tai nereiškia, kad Charlesą reikia išbraukti iš kovotojų dėl čempiono titulo sąrašo.

Helmutas Marko: „Mes norime sąžiningos kovos. Dabar Leclercas gaus jau trečią variklį, o iki sezono pabaigos jam teks dar kartą ar net du keisti agregatą, o tai neišvengiamai prives prie baudų. Tačiau kai balandį mÅ«sų atsilikimas nuo „Ferrari“ buvo 46 taškai ir mus buvo „nurašÄ™“, bet iki sezono pabaigos dar buvo likę 20 etapų ir aš sakiau, kad niekas nėra nuspręsta.

„Ferrari“ turėjo du techninius pasitraukimus, mes – tiek pat, todėl pagal šÄ¯ rodiklį dabar yra lygybė. Tačiau svarbus ne tik bolido greitis, bet ir jo stabilumas, tai matyti „Mercedes“ pavyzdžiu. George'as Russellas nėra ypatingai greitas, bet labai stabilus, todėl mums pralaimi ne tiek daug taškų“.

Kalbėdamas apie lenktynes Baku, H. Marko pažymėjo didelį RB18 greitį: „Mes esame laimingi. Pilotai puikiai padirbėjo, bet priešpaskutiniame rate Maxas išgąsdino visus problemomis su stabdžiais, o vėliau norėjo užfiksuoti greičiausią ratą. Mes padarėme tris klaidas sustojimų boksuose metu, nors mums tai nėra bÅ«dinga, bet laimei, tai įvyko tais momentais, kai prarastas laikas negalėjo mums pakenkti.

Pirmuose ratuose visas dėmesys buvo nukreiptas tam, kad Verstapenas aplenktų Leclercą. Kai Leclercas nuvažiavo į boksus, mums tapo viskas aišku – jei jÅ«s pirmaujate lenktynėse, tai neturite pirmas sukti į garažą. Manome, kad mes bÅ«tumėm aplenkę „Ferrari“, net jei jie neturėtų techninių problemų“.

Red Bull Racing
Komanda: Red Bull Racing 2024 sezono taškai: 4
Variklis: Red Bull Powertrains Važiuoklė: RB18
Plačiau


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 816
2. Giriby 812
3. mantioras 805
4. Gudas 796
5. Kęstutis Šimkus 794